preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

04.11.2023 - Grażyna Blecharczyk - Wernisaż WystawyGaleria Folwark Sztuki zaprasza w piątek, 4 listopadaa 2023 r. (19:00) na Wernisaż Wystawy prac Pani Grażyny Blecharczyk.
 

"Urodziłam się, wychowałam i mieszkałam w ścisłym centrum Krakowa kilkadziesiąt lat… Nigdy nie polubiłam dużego miasta. Od dawna przyjeżdżałam bardzo często w okolice Rabki. Od kilku lat na stałe mieszkam w Olszówce.  
Te fakty mają znaczenie dla mojej twórczości, ponieważ wszystkie prace lub ich  szkice wykonuję  w otwartej przestrzeni, wśród przyrody, w plenerze.
Pejzaże to efekt mojej osobistej, emocjonalnej inspiracji jakimś ciekawym obiektem lub klimatem miejsca, atmosferą przyrody. Malując nie chcę za bardzo zmieniać tego, co widzę i czuję."

 

Grażyna Blecharczyk /z domu: Jakimiuk/ ukończyła studia plastyczne w Instytucie Sztuki przy Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Dyplom uzyskała w pracowni malarskiej profesora Lucjana Orzecha. Jest też absolwentką tej samej uczelni na Wydziale Geografii. Posiada dyplom podstawowego Eksperymentalnego Studium Muzycznego w klasie fortepianu.
ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ - WSTĘP WOLNY! Polecamy Koncert Grupy Bohema (20:00, 40zł/os.)
http://grazynablecharczyk.pl/
 

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl