preloader

REZERWACJA ON-LINE

BREAKOUT NIGHT - 07.01.2022

7 Sty 2022
20:00
Cena od 40 zł

Zarezerwuj online

Kazimierz Pabiasz swoją pierwszą, własną, już wtedy mocno osadzoną w stylistyce blues rockowej grupę o nazwie BLUES JAK COBRA, założył w 1974 roku. W 2013 roku w Józefowie pod Warszawą reaktywował jeden z najbardziej znanych w kraju i za granicą zespół Breakout. Formacja zmieniła nazwę na "Old Breakout". Istotnie jego skład stanowili ostatni żyjący muzycy tego zespołu. Kazimierz Pabiasz zastąpił nieżyjącego Tadeusza Nalepę. Trasa koncertowa "Old Breakout" trwała 5 lat (2014-2018). Po odejściu Winicjusza Chrusta i Józefa Hajdasza Kazimierz Pabiasz postanawia kontynuować styl i muzykę zespołu Breakout tworząc własny projekt "BREAKOUT NIGHT", który został ciepło przyjęty przez publiczność. 

W roku 2019 zespół Kazimierza Pabiasza gościł w Muzycznym Folwarku (https://koncerty.folwarkstarawiniarnia.pl/portfolio/kazik-pabiasz-i-legendy-rocka/).

 

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory grupy Breakout np. "Kiedy byłem małym chłopcem" , "Modlitwa" , "Co się stało kwiatom", "Oni zaraz przyjdą tu" itd.

 

Tuż przed koncertem polecamy Degustację Whisky (godz. 18:00, 100zł/os.)

 

ZAPRASZAMY!Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2021 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl