preloader

REZERWACJA ON-LINE

Breakout Night - TRIBUTE TO BREAKOUT

11 Sie 2023
20:00
Cena od 50 zł

Zarezerwuj online

Zapraszamy 11 sierpnia 2023 r. na koncert z muzyką legendarnego zespołu Breakout.


Projekt Breakout Night proponuje utwory zespołu Breakout np. "Kiedy byłem małym chłopcem", "Modlitwa", "Na drugim brzegu tęczy" itp. Oprócz repertuaru Breakoutów, formacja prezentuje autorski materiał inspirowany twórczością słynnej grupy.W listopadzie 2021r. wydano  nową płytę "Ostatni express" z tekstami Bogdana Loebla, niezrównanego "nadwornego" tekściarza Tadeusza Nalepy. Do współpracy zaproszono znakomitych muzyków bluesrockowych, Jacka Krzaklewskiego, Andrzeja Wolaka, Tomka Kwiatkowskiego.

 

Projekt „Breakout Night” powstał wiosną 2018 r. po odejściu z „Old Breakout” Kazimierza Pabiasza, który  postanowił kontynuować styl i muzykę zespołu „Breakout”, tworząc własny projekt. Zostało to ciepło przyjęte przez publiczność i fanów. W tym czasie przez zespół przewinęło się wielu znakomitych muzyków, min. Jacek Gazda, Janusz Niekrasz, Zbyszek Wypych, Andrzej Malcherek, Tomek Kwiatkowski, Jarosław Mikulski, Dariusz Kamiński, Bartek Kołodziejski. Zespół koncertował w klubach i na plenerach w całym kraju. Najnowsza płyta zatytułowana „Ostatni express” pochodzi z końca 2021 r. Jest to płyta z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Kazimierza Pabiasza.

W grudniu 2021 r. po długiej i ciężkiej chorobie Kazik Pabiasz odszedł od nas. Pozostali muzycy zespołu  postanowili kontynuować jego projekt muzyczny i dzielić się nim z publicznością na koncertach. Informacja ta spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem fanów, miłośników i przyjaciół. Obecny skład zespołu, to ostatni skład z 2021r., tj.: Piotr Ożerski, Dariusz „Wodzu” Henczel, Andrzej Wolak. Nowym wokalistą i gitarzystą został Robert Lewandowski, muzyk z bogatym doświadczeniem estradowym i muzycznym.

 

ZAPRASZAMY!

 Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl