preloader

REZERWACJA ON-LINE

Degustacja whisky w Starej Winiarni

19 Sie 2022
18:00
Cena od 150 zł

Zarezerwuj online

Zapraszamy Państwa na spotkanie degustacyjne ze szkocką “wodą życia”! 19 sierpnia 2022 r. (18:00) będziemy zastanawiać się, dlaczego producenci decydują się nieco kontrowersyjnie wskazywać na etykiecie region pochodzenia zawartości butelek whisky, wprowadzając klientów w zakłopotanie. Czy whisky ze Speyside to jest także whisky z Highlands?

Degustować będziemy:

Glenfarclas 12 YO Single Malt Scotch Whisky   
The Balvenie 14 YO Caribbean Cask Single Malt Whisky   
Storm Blended Malt Scotch Whisky   
Highland Journey Blended Malt

 

Degustacja whisky pozwoli Ci poczuć pasję, którą zaraziło się już miliony osób na całym świecie! 
Podczas 2-godzinnego spotkania poznają Państwo historię whisky, procesy i regiony jej produkcji, podział gatunkowy i jakościowy (whisky single malt a whisky blended), metody przechowywania i sposób serwowania. Prowadzący w sposób przystępny zaznajamia słuchaczy z tematyką degustacji, a następnie zachęca uczestników do aktywnego brania w niej udziału i zadawania pytań.

W trakcie degustacji korzystamy z zestawu próbek zapachowych Le Nez du Whisky /Jean Lenoir/ obejmującego pełne spectrum aromatów występujących w whisky. Wszak whisky to cała gama nut: kwiatowych, owocowych, przypraw, tostów, drewna, winne, fenoli, torfu i morza... WARTO poczuć różnicę!

Winiarnia serdecznie zaprasza do rezerwacji - zakupu biletów wstępu. Polecamy cykliczne degustacje w naszych zabytkowych murach - zarówno whisky, jak i wina! Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2022 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl