preloader

REZERWACJA ON-LINE

Koncert Andrzejkowy: BETI & PAUL - 26.11.2021

26 Lis 2021
20:00
Cena od 30 zł

Zarezerwuj online

Szanowni Państwo! Zapraszamy na szalony koncert w andrzejkowym nastroju :) Wystąpi duet Beti & Paul! Polecamy również Pakiet Andrzejkowy Weekend Magii (26-28.11), Zabawę Andrzejkową (27.11, godz.20:00, 150zł/os.) oraz Degustację Win (26.11, tuż przed koncertem, 50zł/os. godz.18:00). 

 

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Wraz z córką Kasią są finalistkami programu Aplauz Apaluz na stacji TVN w 2016 r. Jest współtwórcą muzyki dla dzieci zawartej na płycie Beti & Bobass dla dzieci, współpracują z Majką Jeżowską, z którą duet nagrał piosenkę pt. Moje Miasto.
Wokalistka również współtworzy projekt Beti & Bobass tribute to Tina z największymi przebojami Tiny Turner. Zespół wygrał  I nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Coverowych w Tarnowie Podgórnym w 2018 r.  Jako pedagog jest trenerem wokalnym na warsztatach dla dzieci młodzieży u Majki Jeżowskiej. Beti wraz z córką były twarzami kampanii reklamowej marki Dove pt. Jesteśmy piękne.

 

Paweł Stępień - multi-instrumentalista, absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej. Gra na flecie poprzecznym i jego odmianach, na instrumentach klawiszowych, harmonijce, EWI, beatboxuje!
Jako jeden z niewielu na świecie stosuje technikę FLUTEBOX; to połączenie gry na flecie poprzecznym z beatboxem w tym samym czasie. Półfinalista V edycji programu MAM TALENT oraz kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie (USA, Japonia, Meksyk, Emiraty Arabskie, Niemcy, Szwajcaria, Nowa Zelandia, Francja).

 

ZAPRASZAMY!Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2021 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl