preloader

REZERWACJA ON-LINE

Koncert zespołu My Way

26 Maj 2023
20:00
Cena od 20 zł

Zarezerwuj online

„Dokąd idziesz? Gdzie zmierzasz?
         - Idę swoją drogą, ani jedyną, ani najlepszą …”

 

My Way to zespół grający od 2006 roku. Ich muzyki nie da się tak łatwo zaszufladkować. Najbliższym określeniem będzie chyba bluesrock. To muzyka pełna pasji i emocji oparta o dobre gitarowe granie. Znajdziemy i nastrojowe ballady, rytmiczne bluesowe numery a także mocne hardrockowe kawałki śpiewane w języku polskim i angielskim. Różnorodna muzyka nie pozwala się słuchaczowi nudzić, zwłaszcza na koncertach, na których członkowie  zespołu czują się jak ryba w wodzie. Wydaje się że kapela jest stworzona do grania na żywo. Zespół nagrał 3 wydane własnym sumptem płyty: „Many Ways” (2008r.), „Wszyscy jesteśmy zagubieni” (2011r.), „Pusty” (2015r.). Obecnie trwają zaawansowane prace i szlify materiału na kolejną płytę a nowe utwory prezentowane są na koncertach. Wyróżnieniem dla My Way’a było supportowanie takich zespołów jak: Lombard, Dżem, The Healers, Ziyo, Cree, a ostatnio Lady Punk.


W sieci można obejrzeć 2 teledyski zrealizowane we współpracy z 8.0 Studio:
- do autorskiego utworu „Chopper” - https://www.youtube.com/watch?v=0TWaGsnlNjk
- do kolędy  „Mizerna cicha” w aranżu My Way - https://www.youtube.com/watch?v=vsZqxV2eEqU

Teledysk we współpracy z Fijal Films do utworu Pusty - https://www.youtube.com/watch?v=9vWh9XUqwHI

oraz kolaż z wykonany przez fotografika Marka Góbałę do piosenki I’m Sailing  https://www.youtube.com/watch?v=9vWh9XUqwHI
Zespół tworzą: Łukasz Szlachetka – śpiew, Michał Bieniek – gitara, Michał Leśniewski – gitara, Michał Burtan – bas, Rafał Regulski – perkusja.

 

FB: https://www.facebook.com/zmyway/

 

Zapraszany 26 maja 2023r. (godz. 20:00). Bilety: 20 zł. Tuż przed koncertem polecamy Degustację Whisky z Japonii (godz.18:00, 150 zł/os.) ZAPRASZAMY!

 

 

 Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl