preloader

REZERWACJA ON-LINE

Mirosława Zaziąbło-Hubiak & Kuba Bobass Wilk Duo

21 Kwi 2023
20:00
Cena od 30 zł

Zarezerwuj online

Muzyczny Folwark serdecznie zaprasza w piątek, 21 kwietnia 2023 r. (20:00) na folkowy koncert Duetu Mirosława Zaziąbło-Hubiak & Kuba "Bobass" Wilk. 

 

Mirka Zaziąbło-Hubiak – to wokalistka folkowego zespołu Tryptyk. 
W 2019 roku wydała swoją solową płytę “Kulturowa rozmowa”. Płyta składa się z folkowych utworów góralskich, polskich, słowackich i pieśni łemkowskiej. Dobór pieśni, wynikający z ukształtowanych przez lata gustów artystki, dał w zestawieniu ciekawą ścieżkę muzyczną – od polskich przez słowackie po łemkowskie utwory o różnorakim kolorycie i tempie. Do nagrań zaprosiła znajomych muzyków z różnych regionów Polski. Dzięki temu tradycyjne nuty z obszaru gorczańsko-pienińskiego oraz melodie z różnych stron Karpat brzmią oryginalnie, ukazują szeroką paletę nowych pomysłów i barw, a jednocześnie zachowują swój dawny, rodzimy charakter. Mirka aktualnie realizuje się w kilku projektach muzycznych.

 

Kuba "Bobass" Wilk to muzyk wszechstronny: od funky do folku. Pochodzi z Biecza jednak swoje miejsce znalazł na Podhalu pośród gòralskich tradycji i muzyki. Współpracował z wieloma zespołami takimi jak "Siwy Dym", "Rzoz", "Funky Jam", "Tryptyk", "Kałe Bała", stworzył własną grupę "Bo...Band", prowadzi też studio nagrań "Chabakoovka".

Duet powstał 2021 podczas współpracy w zespole Tryptyk. Artystów łączy wspólna miłość do bałkańskich i karpackich rytmów.

 

ZAPRASZAMY! Tuż przed koncertem polecamy Degustację WIN (18:00, 100 zł/os.)Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl