preloader

REZERWACJA ON-LINE

Nat Osborn & Mike Parker DUO

28 Lip 2023
20:00
Cena od 40 zł

Zarezerwuj online

Szanowni Państwo, Muzyczny Folwark serdecznie zaprasza na koncert dwóch muzycznych osobowości: 28 lipca 2023 r. (20:00) wystąpią piosenkarz i kompozytor Nat Osborn oraz kontrabasista Mike Parker.

 

Nowojorczycy Nat Osborn i Mike Parker tworzą razem muzykę od ponad 15 lat. Poznali się w uniwersyteckim zespole jazzowym, przebyli wspólnie drogę od grania na ulicach Budapesztu, poprzez występy w słynnych klubach w Nowym Jorku, po udział w festiwalach jazzowych w całej Europie.

Osborn jest stałym elementem nowojorskiej sceny muzycznej, prowadząc dwa zespoły: „Nat Osborn Band” oraz indie-folkową grupę „Hawthorne”. Parker jest znanym basistą i liderem zespołu/kompozytorem, który kieruje wieloma projektami, w tym "Mike Parker’s Trio Theory" i "Mike Parker Quartet".

Obecnie najczęściej występują jako część jazzowego, rockowego i soulowego zespołu „Nat Osborn Band”. Występując jako duet, korzystają z okazji, by zrobić coś innego - Parker odkłada elektryczny bas na swoje ulubione kontrabasy, a Osborn zamienia klawisze na gitarę akustyczną. Brzmienie pozostaje jazzowe, ale zawiera również elementy Americana i folk, łącząc ich różne muzyczne wpływy.

Niezależnie od tego, czy grają wspólnie, czy w duecie, Osborn i Parker zawsze wnoszą na scenę pozytywne wibracje, mnóstwo energii i imponującą muzykalność.

POLECAMY! Bilety w przedsprzedaży taniej - w dniu koncertu 50 zł / os.

Polecamy Państwa uwadze również udział w degustacji win (18:00, 100 zł / os.).

 

Linki:
www.natosborn.com
www.mptheory.comNewsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl