preloader

REZERWACJA ON-LINE

Degustacja whisky - długi weekend czerwcowy

9 Cze 2023
18:00
Cena od 150 zł

Zarezerwuj online

Polecamy Państwu degustację whisky single malt i blended ze Szkocji - 9 czerwca 2023 r. (18:00) próbować i wyrażać swoje zdanie będziemy o następujących butelkach z “wodą życia”:

Glenfarclas 12 YO Single Malt Scotch Whisky
Glenalmond Highland Blended Malt Scotch Whisky
Arran 10 YO Single Malt Scotch Whisky
anCnoc 12 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

 

Degustacja wraz z koncertem zespołu Macieja Lipiny oraz warsztatów winiarskich połączonych z degustacją win z Polski to atrakcje Pakietu na Długi Weekend Czerwcowy w Folwarku Stara Winiarnia. ZAPRASZAMY!

Degustacja whisky pozwoli Ci poczuć pasję, którą zaraziło się już miliony osób na całym świecie! 
Podczas 2-godzinnego spotkania poznają Państwo historię whisky, procesy i regiony jej produkcji, podział gatunkowy i jakościowy (whisky single malt a whisky blended), metody przechowywania i sposób serwowania. Prowadzący w sposób przystępny zaznajamia słuchaczy z tematyką degustacji, a następnie zachęca uczestników do aktywnego brania w niej udziału i zadawania pytań.

• Jak czytać etykiety butelek?
• Czym się kierować przy wyborze whisky w sklepie?
• Co wpływa na jej smak i aromat?
• Czy wiek ma znaczenie?
• Czym się różni bourbon od whisky szkockiej i irlandzkiej?
• Czy można pić whisky z colą?

Tak, o tym będzie się można dowiedzieć :) W trakcie degustacji korzystamy z zestawu próbek zapachowych Le Nez du Whisky /Jean Lenoir/ obejmującego pełne spectrum aromatów występujących w whisky. Wszak whisky to cała gama nut: kwiatowych, owocowych, przypraw, tostów, drewna, winne, fenoli, torfu i morza... WARTO poczuć różnicę!

Winiarnia serdecznie zaprasza do rezerwacji - zakupu biletów wstępu. Polecamy cykliczne degustacje w naszych zabytkowych murach - zarówno whisky, jak i wina! Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2023 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl