preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Sylwester w Mszanie Dolnej

sylwester Mszana Dolna

 

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy 2024/2025

 

31 grudzień 2024 , godz. 20:00 - SZCZEGÓŁY WKRÓTCE !

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia Nocy Sylwestrowej
w zamkowej scenerii XVI-wiecznego Kasztelu - Château Folwark Stara Winiarnia.

 


.........................................................
 

Bale Sylwestrowe w zamkowej scenerii XVI-wiecznego Kasztelu - Château Folwark Stara Winiarnia
mają swoją bogatą i barwną historię.


Składają się na nią zarówno wyjątkowi wykonawcy, którzy oprawiali sylwestrowe noce w klimatyczne, stylowe muzyczne ramy jak i nasi wspaniali Goście, którzy w historyczne sale balowe wnosili za każdym razem pierwiastek żywej, nieskrępowanej radości i zabawy. 

Tytuł 1 Rok 2024 przywitaliśmy hucznie wraz Duetem MORENA & MACIEK!

To była wspaniała zabawa naszych niesamowitych Gości, którzy przetańczyli tę wyjątkową noc w rytmie niezapomnianych przebojów światowej muzyki rozrywkowej.

Nasi Mistrowie - Kucharze zadbali o świetne potrawy! Goście byli zachwyceni :) Powitanie domową miodówką, profiterolka nadziewana pasztetem z królika, filet z kaczki, regionalne dania kuchni polskiej i myśliwskiej, schab, pasztety, boczki... wreszcie pieczony prosiak i bigos staropolski... Ach!
Tytuł 1 Lata 2022 i 2023 witaliśmy wraz z Duetem BETI & MORENA!

Beata "Beti" Bełtowska oraz Kinga Garb - "Morena" zapewniły pełny parkiet o każdej porze sylwestrowej, szalonej nocy! Nasze zamkowe mury po raz kolejny były niemymi świadkami wspaniałej zabawy Gości naszych pakietów sylwestrowych oraz licznie przybyłych Gości z okolic Mszany Dolnej. Zabawa była przednia, powitanie Nowego Roku - huczne!

 
Tytuł 1 Rok 2018 przywitaliśmy wraz z Jazz Band Ball Orchestra

JBBO to polski zespół muzyczny wykonujący jazz tradycyjny, najstarszy polski zespół wykonujący ten gatunek muzyki. Powstał w Krakowie w listopadzie 1962 roku! Muzyka Jazz Band Ball Orchestra to jedyna w swoim rodzaju rozpoznawalna od pierwszych taktów mieszanka swingu i bluesa - JBBO to nie hałaśliwy dixielandowy band, ale elegancka orkiestra wybornie grająca zrelaksowany muzykalny repertuar spod znaku Kansas City, w sposób doskonały przekazująca swing i entuzjazm licznie pojawiającej się na ich koncertach publiczności.
Tytuł 2 Rok 2017 przywitaliśmy wraz z NEW MARKET JAZZ BAND

Muzyka dixielandowa znakomicie nadaje się do słuchania i do tańczenia, a w wykonaniu zespołu New Market Jazz Band nabiera dodatkowego wymiaru - Panowie grają z taką pasją już od ponad 30 lat! Mają swoich wiernych fanów zarówno w kraju jak i poza jego granicami, którzy uważnie śledzą ich trasy koncertowe. Niejednokrotnie gościli też w Muzycznym Folwarku i każdy koncert miał swój urok, wdzięk i smak. Zabawa była przednia!
Tytuł 1 Mr POLLACK!

Jacek Polak - "Paganini gitary", jeden z najlepszych polskich gitarzystów wraz ze swoim bratem, Grzegorzem - rewelacyjnym perkusistą zapewnili podczas Sylwestra "ogień" na parkiecie!

Muzycy gościli w naszych zabytkowych murach nie po raz pierwszy i nie ostatni - niesamowite umiejętności, szeroki repertuar, świetna atmosfera każdej imprezy - POLECAMY!
Tytuł 2
Wraz z JAZZ BAND BALL ORCHESTRA świętowaliśmy hucznie 50-lecie istnienia tego legendarnego zespołu!

"Złote lata swingu" wspominaliśmy wspólnie ze Złotymi Jubilatami.
W tle Benny Goodman, Duke Ellington, Louis Armstrong, George Gershwin...

Znakomity warsztat muzyków wzbogacony świetnym kontaktem z bawiącymi się szampańsko uczestnikami naszego Balu Sylwestrowego 2012/2013.
Tytuł 2
Rok 2012 powitaliśmy z grupą CHRONOWSKI TRIO - jednym z najlepszych zespołów grających klimatyczną muzykę taneczną!

Bawili nas:
Witold Chronowski; gitarzysta jazzowy, kompozytor
Jan Gonciarczyk - kontrabasista jazzowy
Andzrzej Popiel Puntek - perkusista jazzowy

Niepowtarzalny Bal Sylwestrowy?
Tylko w Starej Winiarni!
 

 

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl