preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje Outdoor i Indoor

Atrakcją dla uczestników szkolenia, konferencji mogą być imprezy organizowane na terenie stylowego, zamkowego obiektu lub na urokliwym dziedzińcu Folwarku Stara Winiarnia, z zabytkową studnią i kamiennym grillem, w pobliżu pięknego, starego parku.      

Oto nasze propozycje:

    
DWORSKIE AKCENTY

"Jedzą, piją, lulki palą...."

PŁONĄCE PROSIĘ PIECZONE W CAŁOŚCI, FASZEROWANE KASZĄ I WĄTÓBKĄ

 

BECZKA WINA

Wino czerwone półwytrawne podane w dębowej beczce;
(3 litry)  //  (5 litrów)  //  (15 litrów)

 

"BECZKA SZLACHCICA"

Tradycyjny napitek szlachecki wg.staropolskiej receptury podany w dębowej beczce.

 

DEGUSTACJA WIN / WHISKY

Degustacja win świata prowadzona przez sommeliera, który wprowadzi Państwa w tajemniczy i intrygujący świat winiarstwa.
Degustacja oparta o 6 win plus drobne przekąski, z dodatkową atrakcją w postaci prezentacji multimedialnej    i odpowiedniej muzyki. Degustacja odbywa się w kameralnej i urokliwej Piwniczce Hrabiego usytuowanej w podziemiach Folwaku Starej Winiarni.

              
GWARDIA KASZTELAŃSKA

W starym dworze Hrabiego Krasińskiego może Państwa powitać po staropolsku i przez biesiadę poprowadzić prawdziwa gwardia z krwi i kości. W programie manewry przy armacie, walka o honor i uśmiech damy oraz nieodłączne wino i szczęk szabel. Vivere militare est !
 

Biesiada  „Z Zagłobą przy stole”

Pokaz tańca z ogniem, Pochodnie, Strzały z armaty

 

KONCERT  zespołu bluesowego / rockowego / jazzowego

Zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie w niepowtarzalnym klimacie kameralnego klubu muzycznego. Współpracujemy z wyśmienitymi i profesjonalnymi artystami, których żywiołowa muzyka trafi do każdego słuchacza. Świetni muzycy na wyciągnięcie ręki w Muzycznym Folwarku, który zyskał sobie miano najlepszego klubu bluesowego na południu Polski!


RECITAL SKRZYPCOWY

Recital muzyki poważnej i aranżacji muzyki popularnej w wykonaniu wybitnej skrzypaczki przy akompaniamencie pianina.


ZABAWA TANECZNA

Zabawa prowadzona przez profesjonalnego DJ'a i konferansjera. Możliwa dodatkowa atrakcja w postaci karaoke, zabaw i konkursów. Oprawa imprezy w postaci profesjonalnego oświetlenia.

 

POKAZ TAŃCA FLAMENCO

Niezwykły pokaz w wykonaniu tancerzy oraz instrumentalistów, będący połączeniem śpiewu, muzyki oraz tańca z wachlarzem, kapeluszem i chustą. Dzięki temu przedstawieniu Goście będą mieli okazję poznać bogactwo flamenco oraz jego powiązania z tradycją hiszpańską, mauretańską i latynoamerykańską. Pokaz może być połączony z nauką podstawowych kroków.

 

POKAZ TAŃCA ORIENTALNEGO

Pokaz tańca brzucha w wykonaniu profesjonalnej tancerki i instruktorki, która wprowadzi Gości w tajemniczy   i czarujący świat orientu. Pokaz może być połączony z nauką podstawowych ruchów.
 

 

OUTDOOR- INTEGRACJA

 

WPROWADZENIE DO NURKOWANIA

Zajęcia nurkowe organizowane na basenie przez instruktorów nurkowania PADI ze szkoły sportów wodnych SEALION – każdy z uczestników będzie miał możliwość zanurzenia się w profesjonalnym sprzęcie nurkowym pod czujnym okiem instruktora. Zajęcia obejmują krótki wstęp teoretyczny wyjaśniający najważniejsze aspekty nurkowania z aparatem oddechowym. Czas trwania zajęć to około 3 godziny; będą się one odbywać w podziale na kilka zespołów. Uczestnicy poza zajęciami basenowymi będą mieli możliwość skorzystać również z sauny, jacuzzi oraz groty solnej.

 

ZAWODY NARCIARSKIE - Śnieżnica

Profesjonalnie zorganizowane zawody narciarskie na stoku Śnieżnicy (wyciąg krzesełkowy) - każdy z zawodników wykonuje 2 zjazdy, długość trasy zjazdowej: około 350 m.

 

RAFTING na Dunajcu

Ekskluzywna wodna przygoda na pontonach prowadzona przez doświadczonych przewodników, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Niezwykła próba sił i odwagi… dreszczyk emocji nieunikniony!

 

WYCIECZKI GÓRSKIE z licencjonowanym przewodnikiem

Wycieczki górskie po Tatrach, Pieninach, Gorcach i Beskidzie Wyspowym. Trasy wycieczek dostosowane do indywidualnych możliwości i oczekiwań uczestników.

 

 

PAKIET INTEGRACYJNY  -  w podziale na grupy  -  od 75 zł /os

Ognisko + pieczenie kiełbasek

 

Jazda konna  ♦  Most tyrolski  ♦  Wahadło - zabawa linowa  ♦  Ścianka wspinaczkowa  ♦  Równoważnia linowa  ♦  Zajęcia topograficzne - Bieg na orientację  ♦  Konkurs drwala


~

Hotel*** Folwark Stara Winiarnia

Konferencje Mszana Dolna | Kraków | Wieliczka | Zakopane | Rabka | Limanowa | Tymbark

Winiarnia - degustacje win na zamku!


ZAPRASZAMY!

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2019 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl