preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| 18.11.2018 - XV JUBILEUSZOWE TARGI ŚLUBNE

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Folwark Stara Winiarnia od wielu lat ma zaszczyt gościć w swoich zabytkowych wnętrzach rzesze narzeczonych, ich rodziny i znajomych oraz wystawców - firmy, które pragną przedstawić swoją ślubną ofertę. Pierwsze edycje odbywały się dwa razy do roku - wiosną i jesienią, od kliku lat promujemy bardziej popularny termin - jesienny :)Jak przystało na Jubileusz - zaczęło się hucznie - od wystrzału z armaty (Gwardia Kasztelańska)! A potem dopiero się DZIAŁO! Jubileuszowe Targi potwierdziły prawidłowość (która nas niezmiernie cieszy), że z roku na rok rośnie zarówno ilość zwiedzających jak i wystawców. Widać również, że branża ślubna ma się dobrze - to, w czym narzeczeni mogą wybierać, jest coraz bogatsze, doskonalsze. Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele: poczynając od ślubnych strojów i dodatków, poprzez wyroby jubilerskie, fotografów, wizażystki, cukiernie (ach, słodkości!), dekoracje florystyczne, dekoracje światłem, firmy oferujące usługi organizacji wesel, naukę pierwszego tańca, niesamowite pokazy barmańskie i wiele, wiele więcej...Niewątpliwą atrakcją Targów były występy muzyczne na żywo - zaprezentowały się zespoły: Magnetic, Elegancko oraz Tacy Sami. Po występach indywidualnych muzycy połączyli siły i zagrali wspólnie - to było coś :) Z kolei Zespół Regionalny "Olszowianie" zachwycił wszystkich naturalnoscią i żywiołowością prezentacji w regionalnym, góralskim stylu.Uwagę zwiedzających przykuwały wyjątkowe samochody do ślubu, które zaparkowały na naszym Dziedzińcu. Stylowe angielskie retro-taxi Austin obok nowoczesnej Tesli, zabytkowy Jaguar Mark I z 1958 r. obok Volkswagena (Typ 1) - klasycznego "Garbusa"... Zrozumiałym wzięciem wśród młodszych Gości cieszyło się wymyślne malowanie twarzy, serwowane przez animatorki :)Goście Targów mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i konkursach, podczas których można było wygrać atrakcyjne nagrody w postaci rabatów, zniżek, voucherów - upusty, korzyści, sięgały niejednokrotnie kilkuset złotych! Praktycznie każdy Wystawca z okazji targowej imprezy przygotował dla odwiedzających ofertę specjalną!Ślub oraz wesele są dla młodych par realizacją najpiękniejszych marzeń. Doroczne Targi Ślubne w Folwarku Starej Winiarni mają za zadanie pomóc w ich urzeczywistnieniu. Są nie tylko wspaniałą okazją do zaprezentowania oferty firm z branży, ale również pokazania pasji wystawców, którzy w bezpośredniej rozmowie potrafią wymieniać się z potencjalnymi klientami pomysłami i doświadczeniami.Odbyło się wiele ciekawych rozmów, które cechowała otwartość i zrozumienie potrzeb, a nawet marzeń. Rozmów, które na pewno zaowocują niejedną piękną kreacją oraz wystrojem ślubnym. Wśród odwiedzających rozpoznać można było zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających tego, co już udało im się "ogarnąć".

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć tak wiele osób w naszych zamkowych salach - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok, na kolejnych Targach Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!


Limanowa.in    GdzieWesele.pl    Wesela.pl    Wesele123.pl    TV28    PlanujemyWesele.pl    Tygodnik Podhalański    limanowski.głos24
 


WYSTAWCY XV JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TARGÓW ŚLUBNYCH:

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"              Dekoracje weselne IRYS Studio Florystyczne

FOTO&VIDEO
 

W Obiektywie Drona by Jakub Morawa       Fotografia Ślubna Sylwia Bafia    Mastal.ski Fotografia Ślubna i Reklamowa

Foto-Reflex Paweł Rapacz      OTOFOTOBUDKA       Strefa Wspomnień     MART Fotografia       Fotobudka Magic Show

FotoGenesis.pl       Foto Podhale      Film-wesele.pl


MODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek      Salon Mody Ślubnej Viktoria     F.H.U."GABI"     Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa    Suknie Ślubne MR


BIŻUTERIA

Firma Jubilerska SEZAM         KOKONET.PL        Jubiler "KERKLIS" Mszana Dolna, ul. Kolbego


WIZAŻYSTKA - FRYZJER

PAKO BEAUTY

CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"

OPRAWA MUZYCZNA

Zespół Regionalny Olszowianie      Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek

Zespół Magnetic     Zespół Elegancko     TACY SAMI zespół


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"          Napis Love


SAMOCHODY DO ŚLUBU

F.H.U."GABI"        Zabytkowy Jaguar - auto do ślubu      Garbus - klasykiem do ślubu


INNE….

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz      Wedding Bar     Stomatologia Rodzinna        Ślubny Ambaras (WEDDING PLANER)

Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda (ANIMACJE)
 

 

DZIĘKUJEMY!!!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl