preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

19.11.2023 - XIX TARGI ŚLUBNE w Mszanie Dolnej!

Folwark Stara Winiarnia


Jak przygotować najwspanialsze wesele? Jak sprawić, aby rodzina i zaproszeni Goście zapamiętali organizowane przez  uroczystości jak najlepiej? Wreszcie - jak bez nadmiernego stresu przebrnąć przez czas przygotowań do tych najpięknieszych chwil w życiu dwojga zakochanych ludzi? Na te i wiele innych pytań szukają zazwyczaj odpowiedzi młode pary, które postanowiły razem pójść przez życie... To właśnie dla nich od kilkunastu lat XVI-wieczny Kasztel Folwark Stara Winiarnia organizuje w Mszanie Dolnej Targi Ślubne! 

Tegoroczna, dziewiętnasta edycja imprezy, miała miejsce 19 listopada, w nieco słotną, jesienną niedzielę z delikatnymi oznakami zbliżającej się nieuchronnie zimy. Nasze zamkowe wnętrza wypełniły się stoiskami Wystawców z branży ślubno-weselnej działających na terenie Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Myślenic, Krakowa, Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic, którzy pragnęli spotkać tutaj swoich potencjalnych klientów i przedstawić im swoją wyjątkową ofertę.Imprezę rozpoczął hucznie - a jakże inaczej - wystrzał z folwarcznej armaty! Gwardia Kasztelańska uświetniła swoją obecnością Targi, wpisując się w zamkowy klimat Folwarku i przypominając naszym Gościom o historycznej oprawie wesel w Starej Winiarni.Dziedziniec Folwarku wypełniły samochody do ślubu zaproponowane przez Auta na ślub - klasyki oraz Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz. Ciekawostką była wyjątkowa oferta Firmy Fotoprzyczepka.com która przedstawiła mobilną fotobudkę w wyjątkowej odsłonie.Przyczepa Niewiadów to kultowa pamiątka z czasów PRL-u; została wyprodukowana w roku 1973. Teraz odrestaurowana i zaadoptowana na mobilną fotobudkę sprawia, że zabawa na Imprezie będzie jeszcze bardziej szalona, a zarazem magiczna. Przyczepa wyróżnia się niepowtarzalnym perłowym kolorem w odcieniu złota, w środku mieści 6-osobową kanapę i bogate wyposażenie fotobudki. W oczekiwaniu na wykonie fotografii, uczestnicy zabawy mogą skorzystać ze strefy chillout przed wejściem do fotoprzyczepki :)
Wyjątkowe sale na wesele w zabytkowych wnętrzach Folwarku gościły Wystawców prezentujących modę ślubną. Jesień to najlepszy czas dla zapoznania się z ofertą sukien ślubnych - to wtedy w salonach pojawiają się nowe kolekcje! Duże zainteresowanie wzbudzały stoiska przygotowane przez Salon Mody Ślubnej Viktoria , Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra oraz "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych - jak co roku były oblegane - głównie przez Panie, które pragnęły poznać najnowsze trendy w modzie.Dzięki Firmie GABI Suknie I Dekoracje Ślubne oprócz własnej kolekcji sukien można było podziwiać wyjątkowej urody dekoracje sal i stołów prezydialnych i biesiadnych. Wspaniałe dekoracje przygotowała Firma Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula. Przepięknie w świetlne girlandy oprawiła całość Firma Dekoracja światłem "Modern Light Service".


 

 

Stoiska firm jubilerskich, Jubiler "Kurek Jewelry" oraz  Firma Jubilerska "SEZAM", przykuwały uwagę zwiedzających bardzo bogatą i atrakcyjną wizualnie ofertą. Targi to niepowtarzalna okazja, aby nie tylko zobaczyć i porównać ze sobą kilkaset (!) modeli obrączek, ale i pod okiem ekspertów dokładnie dobrać idealną parę dla Pary :) Zachwycić się można było pierścionkami zaręczynowymi z białego i różowego  złota; brylowały klasyczne brylanty, ale i szafiry, ametysty, tanzanit, oliwin czy niezwykle rzadki rubelit.Również Firma Inne Obrączki przedstawiła autorskie wyroby, ręcznie wykonywane przez mistrza złotnictwa Andrzeja Bielaka. Uwagę przykuwały młotkowane obrączki z tytanu i ręcznie grawerowane, elfickie z żółtego złota. Dodatkiem, wielce pouczającym, była prelekcja - prezentacja na temat najnowszych trendów w branży jubilerskiej. Wystawcy na tą okazję przygotowali specjalne rabaty i upusty dla swoich klientów, ufundowali również piękne i cenne nagrody, które można było wylosować w targowych konkursach!
Jak co roku bardzo bogata była reprezentacja firm z branży foto-video; na stoiskach Firm  Paweł Bruzda Videofilmowanie, Piotr Krztoń Fotografia, Mastereye Fotografia i Film Ślubny Party z Budką (fotobudka), Fotografia Ślubna Sylwia Bafia można było nie tylko podglądnąć ich portfolio, ale i wysłuchać fachowych wskazówek co do wyboru formy prezentacji i upamiętnienia swych zapewne najważniejszych chwil w życiu - ślubu i wesela.


Targi uświetniły muzycznie zespoły: Blues Shoes, The Night Kiss, Summer Band oraz Zespół Send Voice i dynamiczny DJ Mariusz Koza (Evolution Lights). Koncertowo i ze swadą imprezę targową oraz konkursy i loterię poprowadził wodzirej i prezenter muzyczny DJ-Bartek.

 Cukiernia "31 róż" zapewniła słodkości na targowych stołach :) Pyszne pieczywo zapewniła Piekarnia Państwa Barbary i Władysława Marszalik z Kasinki Małej a Szwedzki Stół wypełniły frykasy przygotowane przez naszych Mistrzów - Kucharzy :)
  

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się stoiska Wedding Bar, TAXI 77 Usługi transportowe A&P oraz Sklep Party Time. Studio Tańca Sylwia Dąbrowa zorganizowało przepiękne pokazy weselnego Pierwszego Tańca, w których wystąpiły tegoroczne Młode Pary!


 


  

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy nas zaszczycili swoją obecnością podczas XIX Targów Ślubnych w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej! Dziękujemy Młodym Parom, ich rodzinom i znajomym za liczne przybycie - mogli się Państwo zapoznać z najnowszymi trendami w branży ślubnej. Nasi Goście mogli liczyć na specjalne rabaty i promocje przygotowane przez Wystawców Targów; była loteria i konkursy z cennymi nagrodami! A przede wszystkim mogli "dotknąć" wszystkiego, co przez internet nie jest do dotknięcia :)  Dziękujemy Wystawcom za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za trud włożony w przygotowanie swoich stoisk i atrakcyjne przedstawienie oferty zwiedzającym. Bezpośredni kontakt, wzajemne poznanie i dialog zawsze będzie wartością dodaną. Jesteśmy przekonani, że wspólnie zdołaliśmy zainspirować Gości Targów do trafnych wyborów, jakże potrzebnych w trakcie przygotowań do Ich przyszłych uroczystości. I cóż - z pewnością zorganizujemy kolejną, jubileuszową, XX-tą edycję Imprezy - jesienią 2024 roku!

Dziękujemy Wszystkim spośród Wystawców, którzy udostępnili nam swoje fotki :) Szczególne podziękowania dla Fotografia Ślubna Sylwia Bafia. Poniżejszą relację zamieścił Tygodnik Podhalański . 

     GdzieWesele.pl     |     Wesele123.pl     |     Wesela.pl      |    PlanujemyWesele.pl    
  Limanowa.in     |      TV28      |      Gorce24     |      Tygodnik Podhalański    WYSTAWCY XIX edycji TARGÓW ŚLUBNYCH w Mszanie Dolnej:

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"    |    Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula

FOTO&VIDEO
 

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia  |  Paweł Bruzda Videofilmowanie  |  Piotr Krztoń Fotografia
      Party z Budką (fotobudka)   |   Mastereye Fotografia i Film Ślubny   |   Fotoprzyczepka.com 


MODA ŚLUBNA

 Salon Mody Ślubnej Viktoria  |  Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra   |    "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych  |  FHU "GABI"


BIŻUTERIA

 Jubiler "Kurek Jewelry"   |  Firma Jubilerska "SEZAM"  |  Inne Obrączki


CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"


OPRAWA MUZYCZNA

  Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek    |    DJ Mariusz Koza (Evolution Lights)  |  Blues Shoes
The Night Kiss     |    Summer Band     |     Zespół Send Voice  


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"


SAMOCHODY DO ŚLUBU

Auta na ślub - klasyki    |     Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz  |  TAXI 77 Usługi transportowe A&P


INNE….

Wedding Bar   |   Studio Tańca Sylwia Dąbrowa   |    Ślubna Aura    |   Sklep Party Time


 

DZIĘKUJEMY!!!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl