preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Degustacja Win Finalistkami MISS POLSKI

Tego u nas jeszcze nie było!

Kandydatki na Miss Polski 2014 zawitały do Mszany Dolnej, do Folwarku Stara Winiarnia. Kandydatki mają bardzo napięty program dnia. Biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, aby jak najlepiej przygotować się do finału imprezy, który odbędzie się w tym roku w grudniu, w Krynicy-Zdrój.

W sobotni wieczór odbyła się degustacja win połączona z wykładem o zasadach prawidłowego serwowania wina, otwierania butelki, oceny wina pod kątem smaku, zapachu i barwy.

Podczas degustacji zaprezentowaliśmy polskie wina przywiezione przez zaprzyjaźnionych z Winiarnią właścicieli winnicy Krokoszówka-Górska. Marek Górski opowiadał m.in. o historii powstania swojej winnicy. Kandydatki miały sposobność spróbowania win czerwonych - Marechal Foch i Leon Millot oraz dwóch rodzajów win białych.
Degustacja trwała do późnych godzin nocnych:)

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w imieniu wszystkich kandydatek na Miss Polski na dzisiejszy wieczór, który zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Specjalnie dla kandydatek i dla przybyłych gości wystąpi lubiany zespół ALERGEN, znany z telewizyjnych konkurów muzycznych. Energetyczna muzyka i wspaniały kontakt lidera z publicznością gwarantują dziś wspaniałą zabawę. Koncert rozpoczyna się o godz. 20.00 w Winiarni. Przed koncertem, jeżeli pozwoli na to pogoda, odbędzie się pokaz balonowy.
 

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl