preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Degustacja Win - na dobry ro(c)k

W piątkowe, zimowe popołudnie w degustacyjne szranki stanęły wspaniałe argentyńskie wina Serbal Malbec i Chardonnay z winnic Bodega Atamisque w winiarskim regionie Mendoza, południowoafrykański Linton Park Cafe Cabernet, kastylijskie Dehesa De Luna i… niespodzianka!
Ostatnie wino degustowaliśmy “w ciemno” ! Nasi goście, nie wiedząc, co degustują, wskazali swojego faworyta wśród win białych - właśnie to ostatnie, tajemnicze wino :)Kiedy okazało się, że "w ciemno" degustowaliśmy to rodzime, folwarczne wino z 2018 roku, pochwałom nie było końca :) W naszej Winnicy Kasztelańskiej powstało VITIS RESET - cuvée składające się z odmian: Swenson Red, Kristaly i Jutrzenka. Na sercu miło się zrobiło, opłaciła się ciężka praca!  Wśród win czerwonych głosy podzieliły się równo pomiędzy winem kastylijskim z Bodega Dehesa De Luna oraz argentyńskim Serbal Malbec z Bodega Atamisque. 

WINIARNIA poleca kolejne Degustacje - zarówno wina, jak i whisky! Zabytkowe wnętrza XVI-wiecznego Kasztelu są wspaniałym tłem dla degustacyjnych pojedynków, a urokliwa piwniczka zawsze czaruje swym niepowtarzalnym klimatem :) Folwark Stara Winiarnia serdecznie zaprasza!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl