preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Degustacja Win z Argentyny

W czasie degustacji poprzedzającej koncert Kazika Pabiasza i legendarnych muzyków polskiego rocka a jednocześnie żegnającej kalendarzowe lato, próbowaliśmy win z Argentyny.
Nasi Goście mieli okazję nie tylko degustować dobre wino, ale i "z pierwszej ręki" usłyszeć relację z podróży po winnicach, skąd degustowane wino pochodziło.

W degustacujne szranki stanęły: Catalpa Chardonnay, Catalpa Pinot Noir, Catalpa Malbec, Catalpa Merlot oraz rodzynek: Serbal Viognier - wszystkie z Bodega  Atamisque w winiarskim regionie Mendoza w Argentynie.

 

Catalpa to wina klasy Premium produkowane z winogron uprawianych w San Jose i Tupungato (dolina Uco) na wysokości 1.300 m n.p.m. i starzone przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.
Serbal to seria win młodych i owocowych produkowanych z winogron pochodzących z winnic położonych w San Jose i Tupungato na wysokości 1300 m n.p.m.
To własnie Serbal VIOGNIER wygrał wśród win białych - zdaniem uczestników degustacji - ten bratobójczy pojedynek :)
Wyróżniono czerwone wina Catalpa MERLOT oraz Catalpa PINOT NOIR. Wszystkie degustowane wina pochodzą z dystrybucji firmy Winoman.

 

Więcej o winach z tego regionu i naszej podróży po Argentynie znajdą Państwo na naszej winnej stronie :)

Zapraszamy na kolejne cykliczne degustacje wina i whisky!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl