preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Degustacja win z Hiszpanii i FrancjiW piękny, piątkowy wieczór, który zwieńczył słoneczny, ciepły majowy dzień, w Piwniczce Folwarku Stara Winiarnia miała miejsce degustacja win. Kolejne z cyklicznych spotkań degustacyjnych poświęcone było winom z Hiszpanii okraszonym jednym francuskim "rodzynkiem".

Degustowaliśmy:

Rotllan Torra Crianza - Priorat DOC, HiszpaniaCzerwone, wytrawne, świeże. owocowe. Aromaty wiśni, czerwonych owoców i jagód, w ustach gładkie z delikatną taniną.

Verum Roble - Castilla La Mancha, HiszpaniaCzerwone, wytrawne, owocowe. Bukiet czerwonych owoców, posmak śliwek i łagodne taniny.

Verum Tosca Merlot Tempranillo & Cabernet Sauvignon - Castilla La Mancha, HiszpaniaWytrawne, czerwone, starzone przez 12 miesięcy w 340 litrowych beczkach Merlot z domieszką Tempranillo i Caberneta. Aromaty granatu, czarnych jagód i czekolady, łagodnie taniczne.

Verum Cosecha Sauvignon Blanc & Gewürztraminer - Castilla La Mancha, HiszpaniaBiałe, wytrawne, ekspresyjne. Aromaty kwiatowe z nutą owoców egzotycznych, mineralne i delikatnie pikantne. Docenione i uhonorowane złotym medalem przez 30 sędziów odbywającego się w Hiszpanii konkursu CINVE (Concurso Internacional de Vinos y Espirituosos).

Cléebourg Riesling Grande Réserve – Alzacja, FrancjaBladozłota barwa z zielonkawymi refleksami. W nosie eleganckie, o wyrazistych aromatach cytrusów i białych kwiatów, podbitych delikatną mineralnością. Na podniebieniu przyjemnie świeże, o smaku przywodzącym na myśl grapefruity, anyżek i białe kwiaty.

Najbardziej naszym Gościom smakowało Verum Cosecha Sauvignon Blanc & Gewürztraminer wśród win białych i Rotllan Torra Crianza - wśród czerwonych.

Polecamy kolejne spotkania z winem i whisky w Starej Winiarni!
 

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl