preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Degustacja win z POLSKI - 11 listopada!


Na "niepodległościowej" degustacji win z Polski 11 listopada 2023 r. pojawiło się liczne grono uczestników z różnych regionów naszego kraju: Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Bochnia, Wieliczka, Kraków, Mazowsze... Przybył również gość ze Słowacji, z miasta Trstená, które jest położone w górnej części Kotliny Orawskiej!Uczestnicy stworzyli kapitalną atmosferę pełną humoru, zabawy... jednocześnie łaknęli wiedzy na temat polskiego wina: jak powstaje, jaka jest różnica w produkcji win białych i czerwonych, ile pracy należy włożyć na winnicy aby uzyskać finalnie dobre wina itd.
Gdyby nie czas rozpoczynającego się koncertu degustacja trwałaby kolejne miłe chwile :)Potwierdzając powyższe słowa uczestnicy na koniec degustacji podziękowali za uzyskaną wiedzę oraz za niezłą zabawę  - w formie standing ovation, co było najwyższą nagrodą dla prowadzącego degustacje winogrodnika :)Zwycięzcą win białych jednogłośnie został... wprowadzony w degustacji na życzenie uczestników HIBERNAL z WINNICY ZAMOJSKIEJ!
Spośród win czerwonych - bezapelacyjnie REGALIO Z WINNICY GOJA!WINIARNIA serdecznie zaprasza na kolejne spotkania z dobrym winem oraz whisky z całego świata! Polecamy stronę z kalendarzem naszych spotkań: https://folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy.

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl