preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Folwark Stara Winiarnia zaprasza

Opis sal Folwarku Stara Winiarnia – obiektu z ponad 300-letnią historią.

Na parterze Folwarku Stara Winiarnia znajdują się 3 sale:

Sala Kominkowa, w której jednorazowo może przebywać do 70 osób. Jest to typowa sala restauracyjna dla Gości przyjeżdżających do Folwarku na dobry obiad z rodziną lub znajomymi.

Obok Sali Kominkowej znajduje się Sala Biesiadna, która może pomieścić ok. 75 osób przy stołach. Tutaj odbywają się cotygodniowe koncerty Muzycznego Folwarku – najlepszego klubu bluesowego na południu Polski.

Kolejna sala na parterze to Sala Balowa, wykorzystywana do tańca. Sala ta może zostać również przystosowana do konsumpcji lub służyć jako sala konferencyjna. W Sali Balowej przy stołach możemy przyjąć ok. 80 osób.

Największa sala Folwarku Stara Winiarnia znajduje się na I piętrze Sala Dworska, gdzie przy stołach może się pomieścić 300 osób, a w układzie kinowym – ok. 400 osób. Sala ta dostosowana jest do organizowania przyjęć, bankietów i konferencji. Na co dzień w tej sali działa nasza galeria Folwark Sztuki.

W części Hotelowej*** Folwarku dysponujemy następującymi salami:
Sala restauracyjna – mogąca pomieścić ok. 60-70 osób.
Winiarnia - z 40 miejscami konsumpcyjnymi.
Sala konferencyjna - dla ok. 70 osób.
Na życzenie Klientów sala ta może również służyć jako sala taneczna lub konsumpcyjna.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bardzo przestronny, stylowy, ogrodzony dziedziniec z zabytkową studnią i kamiennym grillem. Jest to idealne miejsce na koncerty muzyczne, zawody zręcznościowe, pokazy mody, pokazy barmańskie czy biesiady piwne. W bardzo komfortowych warunkach dziedziniec może pomieścić ok. 1000 – 1500 osób.
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl