preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| "GÓRY" w górach

Wernisaż wystawy "GÓRY" Rabczańskiego Towarzystwa Fotograficznego

Zgodnie z naszą zasadą - nie tylko dla ciała, ale i dla ducha - po degustacji wspaniałych francuskich win, mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe fotografie prezentowane przez członków RABCZAŃSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO na pierwszej wystawie zatytułowanej "GÓRY".

O swoich pracach mówią tak:
„Tematyka jest bliska większości z nas. Chodzimy po górach. Zdjęcia stają się przedłużeniem naszych ulotnych myśli. Czasem godzinami czekamy na dobre światło, często zdajemy się na przypadek. Chcemy przekazać ten zapis chwili wszystkim miłośnikom pięknych krajobrazów”.

Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne założone w lutym 2010 przez grupę miłośników fotografii z Rabki i okolic, skupia zarówno zawodowców jak i amatorów o różnorodnych zainteresowaniach. Są wśród nich świetni portreciści, znakomici fotografowie krajobrazu, perfekcyjni specjaliści od reportażu, a łączy ich wspólna pasja. Chcą też szkolić młodych ludzi stawiających pierwsze kroki w trudnej, ale pięknej sztuce robienia dobrych zdjęć.

Wystawę „GÓRY” otworzył Prezes Rabczańskiego Towarzystwa Fotograficznego – Andrzej Walawski – na co dzień lekarz-pediatra, od dłuższego czasu zaprzyjaźniony z Folwarkiem Stara Winiarnia.
O zdjęciach trudno mówić – lepiej je oglądać i kontemplować.
Zdjęcia z wernisażu: Andrzej Walawski i Piotr Kuczaj.


 
Zapraszamy na wystawę, która będzie czynna codziennie do końca lutego 2011 od godz. 10.00 do 22.00. Na wystawie obejrzeć można 62 zdjęcia. Ich autorami są: Andrzej Walawski, Andrzej Grygiel, Damian Palarczyk, Piotr Kuczaj, Jan Ciepliński, Zbigniew Kraus, Michał Kasperczak, Piotr Dziudziek, Józef Szlaga, Karol Źrubek, Karol Pałka, Michał Maciejewski, Paweł Maciejewski, Piotr Kolecki, Sebastian Kluska, Maciej Zapała, Grzegorz Niżnik, Wojciech Maciaszek.
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl