preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| I TARGI SZTUKI - na półmetku

I TARGI SZTUKI na półmetku RADIO KRAKÓW, Muzyczna Owczarnia i Hanna Banaszak

Na półmetku I Targów Sztuki organizowanych przez Michała Liszkę w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej towarzyszyło nam Radio Kraków – patron medialny imprezy.

W czasie 2-godzinnej audycji na żywo słuchacze w całej Polsce mieli okazję poznać turystyczne i historyczne atrakcje okolic Mszany Dolnej, uroki Beskidu Wyspowego, lokalne ciekawostki i ludzi, którzy swoją pasją zarażają innych i mobilizują do działania. Rozmówcami prowadzącego program Marcina Koczyby byli właściciele Folwarku Stara Winiarnia - Andrzej Majchrzak i Andrzej Popiołek, pomysłodawca i organizator Targów Sztuki – Michał Liszka, artyści-malarze - Danuta Franczak i Artur Cegliński, burmistrz Mszany Dolnej – Tadeusz Filipiak, Bożena Fryc – prezes Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem - MADA oraz Claudia Kuczaj. Ich barwne i ciekawe opowieści z pewnością zachęciły wielu słuchaczy do odwiedzenia Folwarku Stara Winiarnia, gdzie na miłośników historii, muzyki, malarstwa i dobrej kuchni czekają nie lada atrakcje.

Już w przyszły weekend pojawią się w Starej Winiarni laureaci konkursów Radia Kraków, w których nagrodą były m.in. bilety na koncerty w Muzycznym Folwarku – najbliższy z nich to występ Śląskiej Grupy Bluesowej z Janem Skrzekiem - 14 stycznia o godz. 20 !!!

Folwark Stara Winiarnia - najlepszy klub bluesowy w południowej Polsce, to jedno nielicznych miejsc, gdzie w każdy weekend można posłuchać dobrej muzyki. Drugie takie miejsce to Muzyczna Owczarnia w Jaworkach, gdzie tego samego wieczoru, podczas wspaniałego występu Hanny Banaszak odbyła się kolejna licytacja obrazów wystawianych w Galerii Folwark Stara Winiarnia. Tak jak poprzednio, pieniądze z licytacji trafiły na konto Fundacji MADA, a dzięki uprzejmości właściciela Muzycznej Owczarni,

Folwark Stara Winiarnia miał okazję zaprezentować się w nowych kręgach.
Dzięki takim przedsięwzięciom jak Targi Sztuki Folwark Stara Winiarnia ma szanse zaistnieć również za granicą. Mamy już tego pierwsze dowody – burmistrz bawarskiego Ambergu p. Wolfgang Dandorfer, wyraził zainteresowanie udziałem niemieckich artystów w kolejnej edycji Targów i niewykluczone, że impreza rozrośnie się z czasem na skalę międzynarodową.
 

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl