preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Jacek PALUCH - Wernisaż wystawy malarstwa

Wernisaż był sporą imprezą towarzyską z mnóstem atrakcji przygotowanych na ten niezwykły wieczór. Mimo dużego mrozu (-15 st.) w Galerii Folwark Sztuki pojawiło się wielu gości. Gwoździem wieczoru była oczywiście wystawa prac Jacka Palucha, a dodatkowymi atrakcjami była sącząca się w tle muzyka prezentowana przez wirtuoza skrzypiec, oraz losowanie nagród w postaci prac samego artysty.

JACEK PALUCH - urodzony pod znakiem Ryb w roku 1953 w Krakowie. W listopadzie 1980 ukończył Wydział Grafiki krakowskiej ASP - dyplom w Pracowni Miedziorytu i Wklęsłodruku prof.Mieczysława Weymana, oraz w Pracowni Projektowania Książki prof. Chomicza i prof. Banaszewskiego. Zaprojektował kilkanaście okładek dla Wydawnictwa Literackiego i dla Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Współpracował z wiedeńską Otto Gallery.

"..posiada duży dorobek artystyczny, ma wielu wielbicieli swojej twórczości. Trudno bowiem oprzeć się kuszacemu pięknu jego obrazów. Jest artysta autentycznym, spontanicznym, zwolnionym z wszelkich uwikłań, nie poddającym się ciśnieniom mody (a cóż to jest "moda" w sztuce ?).Jest wielkim adoratorem przyrody, starej architektury i tajemnicy przemijania...... Maluje to co go fascynuje... Patrząc na te obrazy wchodzimy w świat koloru światła i delikatności natury. Tym obrazom można zaufać..."
Anna Stein Wiejak
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl