preloader

REZERWACJA ON-LINE

Degustacja Whiskey - Świat Bourbonów

12 Lip 2024
18:00
Cena od 150 zł

Zarezerwuj online

Folwark Stara Winiarnia serdecznie zaprasza na spotkanie z amerykańską whiskey; w piątek, 12 lipca 2024 r. (18:00-20:00) zachęcimy Państwa do spróbowania czterech bourbonów:

Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon Whiskey to ręcznie produkowany w małych partiach Super Premium Bourbon. Na wyjątkowy, złożony, ale zarazem zbalansowany smak tego produkowanego w małych, ekskluzywnych partiach trunku, wpływają starannie wyselekcjonowane składniki: unikalna mieszanka zbóż z wysoką zawartością żyta i wapienna woda głębinowa ze studni Bluegrass Region, dłuższy niż przy jakimkolwiek innym bourbonie okres fermentacji oraz potrójna destylacja w miedzianych alembikach.

Wild Turkey 101 Kentucky Straight Bourbon wyróżnia się wysoką jakością oraz specyficznym procesem produkcji; leżakuje od 6 do 8 lat  - powolna i długa destylacja pozwala na uzyskanie spirytusu o niskiej zawartości alkoholu, dzięki czemu jest on bogaty w aromaty zbóż, wanilii, dębu, miodu oraz owoców. Bourbon Wild Turkey dojrzewa w beczkach o najwyższym, czwartym stopniu wypalenia.

Ezra Brooks Kentucky Straight Bourbon ; kukurydza, żyto i jęczmień :) Zaczyna się od prawdziwego kwaśnego zacieru z Kentucky. Następnie jest starzona w staromodny sposób, filtrowana węglem drzewnym i butelkowana z uczciwą zawartością 45 stopni (90 Proof). Karmel i wanilia z nutą przypraw i czekolady dla gładkiego, ciepłego wykończenia.

Early Times Old Reserve Kentucky Bourbon Whiskey. 79% kukurydzy, 11% żyta i 10% jęczmiennego słodu, starzona w beczkach pierwszego i ponownego napełnienia i przeznaczona wyłącznie na eksport. Smak słodko-pikantny; karmel, wanilia, mleczna czekolada, pieprz, gałka muszkatołowa, szczypta cynamonu i trochę dębu w tle. Early Times to destylarnia z siedzibą w Louisville, Kentucky należąca obecnie do koncernu Brown-Forman. 

ZAPRASZAMY! Konieczna rezerwacja miejsc.Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl