preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Otwarcie Hotelu Folwark Stara Winiarnia

Ważne wydarzenia w Folwarku Stara Winiarnia tradycyjnie już łączą się z uroczystościami religijnymi. Tak też było i tym razem.

Specjalnie z okazji otwarcia Hotelu Folwark Stara Winiarnia przyjechał do Mszany ks. Zdzisław Balon proboszcz parafi św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie, aby wziąć udział we Mszy św. połączonej z poświęceniem obiektu.

Modlitwom przewodniczył o. Janusz Wróbel, kustosz sanktuarium Mariahilfberg w Ambergu, a udział w uroczystej Mszy wzięli również dwaj księża z Krakowa: o. Eligiusz Dymowski – proboszcz parafii Stygmatów św. Franciszka z Asyżu, wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Europejskiej oraz o. Stanisław Mazgaj – wikary klasztoru i wicedyrektor Instytutu Studiów Franciszkańskich.

Wszyscy uczestnicy Mszy św., a wśród nich najbliższe rodziny i przyjaciele właścicieli Folwarku, w skupieniu wysłuchali pięknej homilii ks. Zdzisława Balona, fragmenty Pisma św. czytane były w języku polskim i niemieckim, a br. Piotr Dąbek, franciszkanin z zespołu Fioretti, zadbał o muzyczną oprawę całej uroczystości.
Po Mszy św. odbyło się poświęcenie pomieszczeń hotelowych.

Szczególne podziękowania składamy o. Januszowi Wróblowi za wspaniałą organizację przyjazdu Gości z Bawarii i udział w przygotowaniu uroczystości otwarcia Hotelu Folwark Stara Winiarnia, oraz księdzu Zdzisławowi Balonowi za duchowy patronat nad Folwarkiem.
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl