preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Piękno zaklęte w KAMIENIU

XVI-wieczny Kasztel - Château
Galeria FOLWAR SZTUKI
Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna ul. Ogrodowa 2
Wernisaż autorskiej wystawy ALEKSANDRA ZUBKA - BIŻUTERIA Z KAMIENI PÓŁSZLACHETNYCH I METALOPLASTYKA

Święto Zakochanych to doskonała okazja, by sprawić przyjemność ukochanej osobie. Romantyczna kolacja przy winie, nastrojowy koncert czy oryginalny drobny upominek mogą sprawić, że wieczór Walentynkowy będzie niezapomnianym przeżyciem. Folwark Stara Winiarnia, jak co roku, przygotował na Walentynki mnóstwo atrakcji, nie tylko dla zakochanych, m.in. degustację win, wystawę biżuterii oraz klimatyczny koncert Rafała Nosala z zespołem BOHEMA.
Wernisaż wystawy biżuterii z kamieni półszlachetnych oraz metaloplastyki autorstwa Aleksandra Zubka wzbudził ogromne zainteresowanie, a wiele prac zostało sprzedanych w czasie trwania wystawy. Artysta zaprezentował jedyną w swoim rodzaju biżuterię, piękne kamienie zaklęte w oryginalnej oprawie, witrażowe anioły, postaci muzykantów, przedmioty użytkowe oraz niesamowite dzieła inspirowane światem przyrody i fantastyki.
W otwarciu wystawy uczestniczył Wójt Gminy Mszana Dolna - Bolesław Żaba. Witając wszystkich gości podziękował właścicielom Folwarku Stara Winiarnia za zaangażowanie w działalność nie tylko kulturalną, ciekawe pomysły i pasję twórczą. Z uznaniem wyrażał się także o twórczości Aleksandra Zubka, w ciepłych słowach wspominając kilkuletnią znajomość z artystą.

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl