preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Stara Europa kontra Nowy Świat - degustacja win

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Wina amerykańskie kontra hiszpańskie – majowa degustacja w Folwarku Stara Winiarnia

Majówka to czas odpoczynku, zabawy, przyjemności i w takim duchu świętowaliśmy 1. Maja w Starej Winiarni. Degustacja win poprzedzająca fantastyczny koncert kanadyjskiej grupy Monkey Junk była rozgrzewką do dalszej zabawy.
Do degustacji wybraliśmy tym razem wina z Kalifornii i Hiszpanii, zestawiając je w pary – białe i czerwone wina z winnic Robert Mondavi i Hacienda Zorita. Uczestnicy degustacji już z niejednej butelki wino pili, można było więc pominąć czysto techniczne wskazówki, jak otwieranie butelki czy mieszanie wina w kieliszku. Dzięki temu było więcej czasu na porównywanie wrażeń smakowych i wymianę ciekawych, a często zabawnych doświadczeń z podróży winnymi szlakami w Polsce i na świecie. Każdy miał swojego faworyta wśród prezentowanych win, ale jednogłośnie wygrały wina hiszpańskie, zarówno w kategorii białych jak i czerwonych. Mocny akcent na koniec – 5-letnie wino wzmacniane Abafado – smakowało wszystkim i pozwoliło w doskonałych humorach delektować się znakomitą muzyką prosto z Kanady.

Zapraszamy na kolejne degustacje do Folwarku Stara Winiarnia. Na naszych stronach: www.lubimywino.pl oraz www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy znajdą Państwo harmonogram imprez naszego prężnie działającego Klubu Wina.
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl