preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Targi Ślubne 2015

Otwarty Dzień Ślubny

Za nami kolejny Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej - i kolejny sukces!
Jeszcze liczniejsze grono wystawców, jeszcze większy oddźwięk wśród odwiedzających: narzeczonych. ich rodzin i znajomych. Z roku na rok, z edycji na edycję, Targi Ślubne dorośleją, krzepną, budzą coraz większe zainteresowanie... I o to chodzi!


Zorganizowanie ślubu i wesela to zawsze nie lada wyzwanie - zwłaszcza, gdy ofert usług weselnych jest co niemiara, pomysłów na realizację ślubnych marzeń drugie tyle, a doradców... sami wiecie:) Przesłaniem organizatorów było stworzenie platformy, która dzięki konfrontacji oferty firm z branży z oczekiwaniami narzeczonych, pomogłaby tym ostatnim w podejmowaniu decyzji co do kształtu i oprawy jednych z najważniejszych chwil w ich życiu.
Oczywiście pomysł to nie nowy, ale mszańskie targi wyróżnia ich klimat, atmosfera. Nie jest odczuwalny tak charakterystyczny dla innych miejsc pośpiech, brak też natarczywości "akwizytorów" ulotek - jest rzeczowość, czas na rozmowę z wystawcą, poradę Managera Ślubnego, przyjazną konwersację, rozwianie wątpliwości.
 

 
W niedzielę, 15 listopada było podobnie. Tradycyjnie największe wzięcie miały stoiska firm mających w swej ofercie suknie ślubne: limanowski "Ślubny Zakątek", nowotarski "Boutique Wiktoria", Salon Ślubny "Katia" ze Spytkowic i lubieński Salon Mody Ślubnej "Viktoria" cieszyły oczy nie tylko dam - okazuje się, że coraz częściej partnerzy są cenionymi doradcami; niejednokrotnie zwracają uwagę na szczegóły, które umykają ich wybrankom. "Na szczęście" tradycyjnie garnitur i dodatki dobiera się do sukni Pani Młodej, a nie odwotnie:)


 
Do każdej kobiety i do każdej sukni najbardziej pasuje stosowna biżuteria - stoisko jubilerskie Mistrza Złotnictwa Piotra Jaracza cieszyło się wielkim powodzeniem. Na gali obrączek króluje białe i żółte.. złoto. Oczywiście pamiątkowy grawer wskazany - tak, jak "jak najmniej doradców" przy wyborze...

W trakcie przygotowań do ślubu i wesela nie obejdzie się bez odwiedzin w salonie fryzjerskim i kosmetycznym; swoją ofertę i pokazowe stylizacje przedstawił Salon Fryzjerski "Matrix" Kingi Piszczek z Kamienicy.

Zainteresowanie ofertą tortów i ciast weselnych jest naturalne i oczywiste: Cukiernia "31 róż" ze Stróży przedstawiła swoje pyszne portfolio.

 
 
Nowością na naszych Targach były stoiska małopolskich winnic: "Krokoszówka Górska" i Winnica "Goja" świetnie wyczuły modę na wplatanie w weselne menu winnych smaków i ich odcieni i przedstawiły swoją bogatą ofertę. Jako Winiarnia jesteśmy jak najbardziej "za"!

Pora na dekorację sali: zabytkowe wnętrza Folwarku pięknie rozświetliły iluminacje wyczarowane przez mszański "Modern Light Service". Dekoracyjne stylizacje florystyczne Anety Piłacik ("Styl&Klimat") budziły podziw i żywe zainteresowanie wśród zwiedzających.


 
Bardzo bogato reprezentowana była branża foto-video: swoją oferte przedstawiły studia Pani Sylwii Bafii (Fotografia Ślubna Sylwia Bafia) oraz Panów: Krzysztofa Jaworza (Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz), Roberta Domańskiego (Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Robert Domański), Tadeusza Steca (Fotografia Ślubna Tadeusz Stec), Jakuba Wójtowicza (Sky's the limit. Media), Krzysztofa Cukiera (Strefa Wspomnień (+ kamerzysta PRO-ELAB) i Pawła Rapacza (Foto-Reflex). Jeśli dodać do tego OTOFOTOBUDKĘ oferta cieszyła bogactwem i różnorodnością oczy i zmysły.


Na zmysły działały również występy zespołów weselnych: furrorę zrobiły regionalne "Robcusie", koncertowały zespoły Elegancko, Bajersi, Magnetic, swoje stoisko miał DJ Michał Stradomski.Do pierwszego tańca zapraszał Jakub Pachowicz (Taniec Sport Rekreacja).

Do ślubu warto zajechać z fasonem! Dziedziniec Folwarku gościł przyozdobione pojazdy oferowane przez firmy Retro-mobile (Alfa Romeo Spider), Pana Marcina Brózdę (Lincoln Excalibur), Pana Krzysztofa Klucza (Chrysler New Yorker 1956) i Salon Ślubny "Gabi", którego dodatkowa oferta usług okołoślubnych była imponująca!
 

 
Było też na naszych Targach stoisko szczególne: członkowie Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą (http://www.ptwm.org.pl) informowali narzeczonych o formie wsparcia chorych na mukowiscydozę polegającej na przeprowadzeniu zbiórki charytatywnej w dniu ich wesela z możliwością przekazania środków pieniężnych lub darów rzeczowych - zamiast kwiatów. Szczytny cel!
 
Nie zabrakło barwnej, historycznej oferty Gwardii Kasztelańskiej oraz stoiska Pauliny Duijn (Kaligrafia i Iluminacja).

Imprezę profesjonalnie poprowadził DJ Bartek Sobieraj (www.dj-krakow.pl). Liczne konkursy z voucherami zaoferowanymi przez Wystawców sprawiły niemało radości wszystkim, którym dopisało szczęście:)


Folwark Stara Winiarnia udostępnił swoje klimatycze wnętrza XVI-wiecznego kasztelu, zapewnił wsparcie organizacyjne oraz fachowość swych Managerów Ślubnych. Folwarczna Kuchnia pracowała pełną parą uzupełniając przekąski na suto zastawionym szwedzkim stole i karmiąc pragnących ciepłej strawy.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili: narzeczonym, ich Rodzinom i znajomym, Wystawcom i wszystkim Gościom. Dzięki Wam widzimy nadal sens kontynuowania tradycji organizowania dorocznych Targów Ślubnych . Mamy nadzieję, właściwie jesteśmy przekonani, że po części pomogliśmy wielu parom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich wielkiego dnia.

Dziękujemy patronom medialnym Targów: portalom limanowa.in, gdziewesele.pl, wesela.pl, portal wesele123.pl, TV28. Portal wesele123.pl dostarczył specjalne kupony promocyjne dla wszystkich Młodych Par odwiedzających Targi na założenie ich internetowej strony ślubnej - dziękujemy!
 

 

WYSTAWCY TARGÓW ŚLUBNYCH 2015


Styl&Klimat
Aneta Piłacik
+48 608 229 240
anetapilacik@icloud.com

FOTO&VIDEO
Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz
www.kjaworz.com

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia
www.fotografiasylwiabafia.pl

Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Robert Domański
www.robertdomanski.pl

Fotografia Ślubna Tadeusz Stec
www.fotostec.pl

Foto-Reflex Paweł Rapacz
www.pawelrapacz.pl

Sky's the limit. Media
www.skysthelimit.pl

OTOFOTOBUDKA
www.otofotobudka.pl

Strefa Wspomnień (+ kamerzysta PRO-ELAB)
www.strefawspomnien.pl


MODA ŚLUBNA

Ślubny Zakątek
www.suknieslubne.limanowa.pl

Salon Mody Ślubnej Viktoria
www.slubnesuknie.com

Salon Ślubny KATIA
www.kreacje-slubne.com

Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa
www.salonslubnywiktoria.pl


BIŻUTERIA
Jubiler Jaracz
www.jubiler.jaracz.pl


WIZAŻYSTKA - FRYZJER
Salon Fryzjerski Matrix Kinga Piszczek
www.facebook.com/salonfryzjerskimatrixkingapiszczek


CATERING - SŁODKOŚCI
Cukiernia "31 róż"
Agnieszka Boroń
cukiernia.agnieszkab@gmail.com


OPRAWA MUZYCZNA
Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek
www.dj-krakow.pl

DJ Wodzirej Michał Stradomski
www.okiemwodzireja.wordpress.com

Robcusie - dziecięcy zespół góralski
www.robcusie.rabka.pl

Zespół Bajersi
www.bajersi.pl

Zespół Magnetic
www.zespolmagnetic.pl

Zespół Elegancko
www.elegancko.net


OPRAWA ŚWIETLNA
Dekoracja światłem "Modern Light Service"
www.modernlightservice.pl


SAMOCHODY DO ŚLUBU

Retro-mobile
www.retro-mobile.eu

Marcin Brózda
www.lincoln-wadowice.pl

Samochody do ślubu - Krzysztof Klucz
+48 182 752 100

Salon Ślubny "GABI"
www.zgabidoslubu.pl


GWARDIA KASZTELAŃSKA
www.facebook.com/Gwardia.Kasztel


WINNICA KROKOSZÓWKA - GÓRSKA
www.krokoszowka-gorska.pl

WINNICA GOJA
www.winnicagoja.pl

Taniec Sport Rekreacja Jakub Pachowicz
www.facebook.com/taniecjakubpachowicz

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
www.ptwm.org.pl

FOLWARK STARA WINIARNIA
www.folwarkstarawiniarnia.pl

PATRONAT MEDIALNY:
limanowa.in
gdziewesele.pl
wesela.pl
portal wesele123.pl
TV28
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl