preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Termy Gorce - magiczna moc solankiNajlepsze, co możemy zrobić dla naszego organizmu, to czerpać z natury. A ta w Porębie Wielkiej jest wszechobecna: unikalny mikroklimat, który zawdzięczamy sąsiedztwu Gorczańskiego Parku Narodowego sprawia, że chce się tutaj przebywać, oddychać, ŻYĆ W ZGODZIE Z NATURĄ. Folwark Stara Winiarnia poleca odwiedziny Term Gorce - dzięki naszej współpracy Goście ***Hotelu Folwark Stara Winiarnia otrzymują kupony rabatowe na usługi termalne, a Klienci Term mogą liczyć na nocleg w preferencyjnej cenie :)Już od połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku wiedziano, że w Porębie Wielkiej na głębokości blisko 2000 metrów znajdują się złoża podziemnej wody termalnej. Centrum Rekreacji i Balneologii, które po wieloletnich przygodach miało powstać w tym miejscu, finalnie przybrało nazwę Termy Gorce.Nie każda woda wydobywana z głębin jest wodą termalną - aby nią zostać, jej temperatura musi być wyższa o 20 stopni Celsjusza od średniej temperatury w miejscu wydobycia. Woda termalna różni się też składem chemicznym, w zależności od regionu, w którym jest wydobywana. Ta pozyskiwana z odwiertu w Porębie Wielkiej jest solanką, która na wypływie osiąga temperaturę 42,1 stopni Celsjusza. Pozbawiana jest smaku oraz zapachu, jednak bogata w minerały i pierwiastki, pozytywnie oddziałujące na cały organizm.Sercem Term jest Strefa Relaksu z basenem termalnym na czele. To tutaj znajdziesz relaks w czystej postaci, w wannach z hydromasażem, saunach, grocie solnej i oczywiście podczas termalnej kąpieli z gejzerami i biczami wodnymi. W tym miejscu tworzą się emocje, uspokajają nerwy, a organizm otrzymuje błogi spokój i wytchnienie.

Za Twoim zdrowiem fizycznym stoi zaś Strefa Odnowy, z najnowocześniejszymi urządzeniami do rehabilitacji i poprawy kondycji. W tej części znajdziesz specjalistyczne gabinety, w których nasi fizjoterapeuci pomogą Ci odzyskać sprawność ruchową, wzmocnić organizm na wielu płaszczyznach i pozbyć się bólu.

Ostatnią z trzech stref jest Strefa Smaku. Jedzenie jest nieodłącznym elementem naszego życia, a kąpiele i hydromasaż wzmagają apetyt. Dlatego właśnie, aby działać na wszystkie Twoje zmysły w Termach Gorce, powstała restauracja oraz Snack Bar z przekąskami na szybko. 

 
Tytuł 1


Oddychaj pełną piersią - dostarcz swojemu organizmowi czystego powietrza, bogatego w mikroelementy, jony sodowe i magnezowe, a wszystko to z solanki - w Termach Gorce!

Wydobywana ze źródeł geotermalnych woda znajdująca się w Termach Gorce jest wodą solankową. Znajdziesz ją również w grocie, dzięki której możesz wykorzystywać jej najlepsze właściwości w formie inhalacji.
 

Tytuł 2Masaż wodny w jacuzzi przyniesie Ci ukojenie po dniu pełnym wyzwań. W Termach Gorce znajdziesz jacuzzi wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Kąpiel w zewnętrznym jacuzzi, to niecodzienne doświadczenie, którego możesz spróbować w Termach Gorce. Ciepła woda termalna, odprężający masaż i bliskość Gorczańskiego Parku Narodowego to coś wyjątkowego.

 

Tytuł 2

Rehabilitacja, fizjoterapia i bio-regeneracja, to obok relaksu główna misja działania Term Gorce. Super Indukcyjna Stymulacja (SIS), terapia radiofalowa, magnetronik, terapia podciśnieniowa AVACO, drenaż limfatyczny BOA, galwanizacja, jonoforeza, prądy TENS, interferencyjne, Kotza, Traberta, okłady borowinowe, fonoforeza i krioterapia miejscowa w fizykoterapii oraz kąpiel solankowa z hydromasażem,
fasony solankowe, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych oraz Aquavibron w hydroterapii oraz kolumna do ćwiczeń Compass, terapia w podwieszeniu Levitas i gimnastyka korekcyjna indywidualna w kinezyterapii. Plus masaże lecznicze!
 

Tytuł 2Zapraszamy do kontaktu:

Strefa Relaksu: +48 570 008 500
Strefa Odnowy: +48 570 008 500
Strefa Smaku: +48 570 009 500

 

  

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl