preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Wakacyjna degustacja win z Hiszpanii, Węgier i Włoch


W letnie, piątkowe popołudnie mieliśmy wraz naszymi Gośćmi możliwość degustowania pięciu europejskich win: z Hiszpanii, Węgier oraz Włoch. Były to: kastylijskie wina Tempranillo z Dehesa De Luna oraz Vegaval Plata, włoskie Velenosi Villa Angela Chardonnay oraz węgierskie Petreny Syrah i Simon Rose - z Egeru.

 
 

Zwycięzcą, zdaniem naszych Gości, zostało wino hiszpańskie, czerwone, wytrawne, przygotowane z winogron odmiany tempranillo:
Vegaval Plata Tempranillo.Produkowane w Bodegas Miguel Calatayud w regionie Valdapeñas przez 6 miesięcy dojrzewa w kadzi stalowej, finalnie zawiera 12% alkoholu. Czerwony rubinowy kolor. Eleganckie aromaty czerwonych owoców z korzennym posmakiem. Przyjemnie słodkie, świeże, gładkie i bardzo owocowe na podniebieniu. Aromaty jeżyn i innych owoców leśnych z pikantną nutą i tanicznym finiszem. Dobre do grillowanych mięs, paelli i twardych serów.

WINIARNIA zaprasza serdecznie na kolejne spotkania degustacyjne z winem i whisky, imrezariusz znajdą Państwo na stronie: https://folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy.

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl