preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| Wernisaż wystawy Krzysztofa Kulisia - EMOCJE

W Folwarku Sztuki w Mszanie Dolnej w piątek 23.03.2007 - wernisażem z udziałem Artysty - została otwarta wystawa malarstwa Krzysztofa Kulisia.

KRZYSZTOF KULIŚ ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. W 1970 roku uzyskał dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 1973 roku jest dyrektorem BWA w Nowym Sączu i Prezesem Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. Jest członkiem ZPAP, Stowarzyszenia Animatorów Kultury oraz Honorowym członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu. Uprawia malarstwo i scenografię. Zajmuje się również upowszechnianiem sztuki. Krzysztof Kuliś wielokrotnie był nagradzany oraz wyróżniany za działalność artystyczną i społeczną. Jest on autorem wielu scenografii teatralnych. W 1985 roku zrealizował autorski spektakl teatralny "Mątwa" Stanisława Ignacego Witkiewicza - Witkacego. Prace Krzysztofa Kulisia znajdują się w zbiorach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą: w Watykanie, Francji, Turcji, Niemczech, Hiszpanii, Jugosławii, Szwecji, Izraelu i USA.

Po wernisażu wystawa jest otwarta do 20.04.2007 codziennie od 10.00 do 17.00. Wstęp wolny. W imieniu Artysty dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom. Szczególne podziękowanie składamy muzykom, którzy uświetnili wernisaż fantastycznym koncertem. Zespół, który powstał na czas powernisażowego wieczoru reprezentowały instrumeny: wspaniała, a za razem tajemnicza harmonia, jak zwykle zwarty i gotowy do działania kontrabas oraz oczywiście niezawodna gitara klasyczna, wspomagana charyzmatycznym wokalem
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl