preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| "Wyobraźnia i kreatywność" wernisaż wystawy

wszędzie jest wszystko
pełno wszystkiego

w pełni jest księżyc
pełen całego

noc ponad wszystko
świt pełen wrażeń

w pełnym wymiarze
niekiedy marzę

wszystko jest całym
powypełniane

całe jest życie
na wszystko małe

 
Zenon Brzęczyszczykiewicz, zwany dalej z oczywistych względów Zenonem Be, lubił mieć wszystko zaplanowane - ale ten weekend zagospodarował z wyjątkową precyzją. Przez 40 dni z okładem dręczył zmysły przeglądając imprezariusz Folwarku, by z początkiem kwietnia wybujać, wybuchnąć nieposkromioną radością przyswajania Sztuki. Opóźniona w rozwoju Wiosna zdawała się tłumić jego pragnienia - lecz nie, Zenon B. nie poddał się wszechobecnej melacholii i mizerii.
 
 
"Wyobraźnia i kreatywność" - taak, to zawsze kładło się głębokim cieniem na osobowości Zenona. A tu wystawa w temacie i szansa, by przyswajając stworzone przez podopiecznych Pracowni Michała Liszki młodych artystów nauczyć się wyrażać uczucia i odnajdywać własne pomysły - w sztukach plastycznych. Niepowtarzalne i oryginalne prace, indywidualne podejście do sztuki każdego z młodych artystów oraz łączenie różnorodnych technik sprzyjało uwolnieniu myśli i nie ograniczaniu się w określonych przez ramy ramach. Oszołomiony abstrakcją abstrakcji, dotknięty oddechem i wiernością prac realistycznych Zenon B. skłonił głowę przed Nauczycielem, Opiekunem i Szefem Liszka Galery. Oby nadal młodzież tak chętnie, z takim zapałem chciała doskonalić swój warsztat i rozwijać skrzydła, pomagając tym samym wielu z nas unieść się ponad szarą, codzienną rzeczywistością; choćby na chwilę.
 
 
Jeśli już mówimy o kreatywności Zenon B. wytrzasnął nie wiedzieć skąd piękną towarzyszkę o nieokreślonym imieniu Mariola i nieposkromionym kolorze oczu, by móc przemieścić się w stanie mocno uduchowionym w kierunku sceny Muzycznego Folwarku...

Ale to już inna historia..
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl