preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| 17.11.2019 - XVI TARGI ŚLUBNE

Folwark Stara Winiarnia Mszana DolnaSiedemnastego listopada w zabytkowych wnętrzach Folwarku Starej Winiarni już po raz szesnasty mieliśmy zaszczyt gościć Firmy z branży ślubnej oraz pokaźne rzesze naszych Gości zainteresowanych wszystkim, co ze ślubem i weselem kojarzyć się może. Jak zwykle zasadniczym celem Imprezy było wzajemne poznanie: nie tylko przedstawienie aktualnej oferty Wystawców, ale również poznanie potrzeb usługobiorców, Młodych Par, Ich rodzin i znajomych. Możliwość rozmowy, wyjaśnienia wątpliwości, doradzenia, wskazania rozwiązań - bezpośredni kontakt zawsze jest bezcenny!
 Targi Ślubne w Mszanie Dolnej - jak co roku - poprzedził uroczysty wystrzał z armaty (Gwardia Kasztelańska). I zaczęło się :) Możliwość porównania dziesiątek ofert, odkrycia niepowtarzalnych targowych okazji czy wygrania cennych voucherów - nagród zachęciła do odwiedzin liczne grono narzeczonych – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających to, co już udało im się ogarnąć.
 


 

Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele – poczynając od bardzo mocno reprezentowanej branży foto-video (pracownie fotograficzne, fotobudki, magiczne lustra), poprzez salony mody ślubnej (suknie i stroje ślubne, biżuteria i wszelkie możliwe dodatki), wizażystki, animatorki, cukiernie, firmy oferujące dekoracje kwiatowe, dekoracje świetlne, na wedding barze i... cetrum dietetycznym kończąc. Wielką atrakcją imprezy był z pewnością pokaz mody ślubnej - modelki prezentowały suknie z najnowszych kolekcji. Na naszym dziedzińcu zaparkowały stylowe samochody do ślubu a w czasie całej imprezy występowały na żywo zespoły weselne! Jak zwykle furorę robił występ zespołu regionalnego - w tym roku zauroczyli nas barwnością strojów i muzyką Olszowianie.Ślub oraz wesele są realizacją najpiękniejszych marzeń Nowożeńców. Podczas uroczystości wszystko powinno więc wyglądać tak, jak to WY sobie zażyczycie. Staramy się w tym pomóc, organizując doroczne Targi a nasi Wystawcy dają od siebie to, w czym są najlepsi. Właśnie to chcieli również w tym roku Wam zaprezentować – nie samą ofertę, lecz swoją pasję, otwartość na Wasze pomysły i zrozumienie Waszych potrzeb oraz marzeń."Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!" - jak co roku zaoferowaliśmy swoje klimatyczne, zabytkowe wnętrza, sale nakryte jak na przyjęcie weselne oraz konsultacje prowadzone przez profesjonalnych Managerów Ślubnych. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w tym dniu nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY za współpracę! Wszystkich zapraszamy do odwiedzin jesienią 2020 roku - na kolejną edycję Targów Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!Branża ślubna rozwija się, zdecydowanie idzie do przodu, a to, w czym pary młode mogą wybierać, jest coraz doskonalsze. Warto było odwiedzić XVI Targi Ślubne w Mszanie Dolnej również po to, by się o tym przekonać.

 
 

Limanowa.in    GdzieWesele.pl    Wesela.pl    Wesele123.pl    TV28    PlanujemyWesele.pl     Tygodnik Podhalański    Gorce24WYSTAWCY XVI TARGÓW ŚLUBNYCH w Mszanie Dolnej:

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"

FOTO&VIDEO
 

Fotografia Ślubna Sylwia Bafia    Mastal.ski Fotografia Ślubna i Reklamowa   Fotografia Ślubna Tadeusz Stec

      OTOFOTOBUDKA    Foto Podhale    Łukasz Boksa Fotografia    Paweł Bruzda Videofilmowanie    Projekt Love    Foto Kusiak 


MODA ŚLUBNA

 F.H.U."GABI"       Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa      Salon sukien Ślubnych Mariaż


BIŻUTERIA

Firma Jubilerska SEZAM         KOKONET.PL       Jubiler "KERKLIS" Kurek Jewerly


WIZAŻYSTKA - FRYZJER

Fabryka lalek - make up


CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"


OPRAWA MUZYCZNA

Zespół Regionalny Olszowianie      Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek

Zespół Elegancko     TACY SAMI zespół     Zespół Fayrant     Zespół To i owo


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"


SAMOCHODY DO ŚLUBU

 Zabytkowy Jaguar - auto do ślubu      Chrysler Imperial (Mariaż)     Renault Talisman (Kokonet)    Auto Retro (Foto Kusiak)


INNE….

Wedding Bar       Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie     Ence Pence Animacja Czasu Wolnego    Gwardia Kasztelańska !
 

 

DZIĘKUJEMY!!!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl