preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

20.11.2022 - XVIII TARGI ŚLUBNE w Mszanie Dolnej

Folwark Stara Winiarnia

 

XVIII edycja Targów Ślubnych w Mszanie Dolnej za nami! Zabytkowe mury XVI-wiecznego Kasztelu Folwark Stara Winiarnia zaszczyciło szerokie grono Par Młodych, ich świadkowie, rodziny i przyjaciele. Dziękujemy!


 

Targi Ślubne to wyjątkowe wydarzenie, generujące  moc inspiracji i porad przydatnych w czasie przygotowań do idealnego ślubu i wesela. Rokrocznie organizujemy je jesienią, a więc po sezonie ślubnym, kiedy firmy mają chwilę wytchnienia, a w salonach sukien ślubnych pojawiają się już nowe kolekcje. 

Zamkowe wnętrza Folwarku Stara Winiarnia wypełniły liczne stoiska Wystawców z branży ślubno-weselnej działających na terenie Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Myślenic, Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic. Na naszym Dziedzińcu zaparkowały samochody do ślubu. W jesienną, ale już lekko przyprószoną pierwszym śniegiem niedzielę można było zapoznać się z ofertą Firm: Auta na ślub - klasyki, Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz oraz TAXI 77 Usługi transportowe A&P. 

Jak co roku duże zainteresowanie budziły stoiska z ślubnymi sukniami; stoiska przygotowane przez Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa , Salon Mody Ślubnej Viktoria , Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra oraz "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych były oblegane przez Panie pragnące poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej.

 


 

Sale Folwarku, przybrane jak na przyjęcie weselne, mieniły się wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Firmy F.H.U."GABI" , Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula, oprawione w świetlne girlandy przez Modern Light Service.


 

Stoiska firm jubilerskich, Jubiler "Kurek Jewelry" oraz  Firma Jubilerska "SEZAM", przykuwały uwagę zwiedzających bardzo bogatą i atrakcyjną wizualnie ofertą. Wystawcy na tą okazję przygotowali specjalne rabaty i upusty dla swoich klientów.


Jak co roku bardzo bogata była reprezentacja firm z branży foto-video; na stoiskach Firm  Paweł Bruzda Videofilmowanie, Piotr Krztoń Fotografia, FotoGenesis.pl, Party z Budką (fotobudka), Shootit - Fotografia oraz RoketFilms - Filmy ślubne można było nie tylko podglądnąć ich portfolio, ale i poradzić się co do wyboru formy prezentacji i upamiętnienia ślubu i wesela - swych zapewne najważniejszych chwil w życiu.


Targi uświetniły muzycznie zespoły: The Night Kiss, Zespół Immunitet, Zespół Send Voice i DJ Mariusz Koza (Evolution Lights). Koncertowo i ze swadą imprezę targową oraz konkursy i loterię poprowadził wodzirej i prezenter muzyczny DJ-Bartek.
 

 

 


Cukiernia "31 róż" zapewniła słodkości na targowych stołach :) Pyszne pieczywo zapewniła Piekarnia Państwa Barbary i Władysława Marszalik z Kasinki Małej.

 

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się stoiska Wedding Bar, BARMIX, Madeline Zaproszenia, Sklep Party Time i Słodki Prezent - Kosze upominkowe. Studio Tańca Sylwia Dąbrowa zorganizowało przepiękne pokazy weselnego Pierwszego Tańca! 

Nasi Goście mogli liczyć na specjalne rabaty i promocje przygotowane przez Wystawców Targów; była loteria i konkursy z cennymi nagrodami!
 

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy nas zaszczycili swoją obecnością podczas XVIII Targów Ślubnych w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej; zarówno licznie przybyłym przyszłym Młodym Parom, Ich rodzinom i znajomym, jak i Wystawcom - za profesjonalizm i trud włożony w przygotowanie prezentacji swojej wyjątkowej oferty. Jesteśmy pewni, że wspólnie zdołaliśmy nie tylko zainteresować naszych Gości szeroką ofertą ślubno - weselną, ale i zainspiroować do dokonywania najlepszych wyborów dla przyszłych uroczystości. Bezpośredni kontakt, wzajemne poznanie i rozmowa jest dużo lepszym wyborem w porównaniu z beznamiętnym surfowaniem po Internecie:)

Polecamy relację portalu tp24.pl z naszej Imprezy, w galerii poniżej wykorzystaliśmy zdjęcia autora publikacji.
Galeria zawiera również fotografie dekoracji stołów dosłane przez Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula.

DZIĘKUJEMY!

 

PATRONI MEDIALNI XVIII TARGÓW ŚLUBNYCH


 

    GdzieWesele.pl          Wesele123.pl          Wesela.pl            Limanowa.in          TV28           Gorce24          Tygodnik Podhalański    WYSTAWCY XVIII edycji TARGÓW ŚLUBNYCH w Mszanie Dolnej:

 

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"
Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula

FOTO&VIDEO
 

 Paweł Bruzda Videofilmowanie  |  Piotr Krztoń Fotografia  |   FotoGenesis.pl
      Party z Budką (fotobudka)   |   Shootit  Fotografia   |   RoketFilms - Filmy ślubne  


MODA ŚLUBNA

  Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa    |    Salon Mody Ślubnej Viktoria 
  Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra   |    "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych


BIŻUTERIA

 Jubiler "Kurek Jewelry"   | Firma Jubilerska "SEZAM"


CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"


OPRAWA MUZYCZNA

  Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek    |    DJ Mariusz Koza (Evolution Lights) 
The Night Kiss     |    Zespół Immunitet      |     Zespół Send Voice  


OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"


SAMOCHODY DO ŚLUBU

Auta na ślub - klasyki    |     Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz  |  TAXI 77 Usługi transportowe A&P


INNE….

Wedding Bar     |   Studio Tańca Sylwia Dąbrowa    |     BARMIX  
Madeline Zaproszenia   |   Słodki Prezent - Kosze upominkowe   |   Sklep Party Time


 

DZIĘKUJEMY!!!

Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl