preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

| ZLOT KLUBU MX-5 - BIESZCZADZKIE ZAKRĘTY I RYDZE

„Bieszczadzkie zakręty i rydze” wystartowały z Folwarku!

W ten wrześniowy weekend na naszym Dziedzińcu zrobiło się tłoczno, kolorowo i nowocześnie; fani Mazdy MX-5 znanej także jako Mazda Miata – cudownego, małego dwumiejscowego auta o sportowym charakterze obrali sobie nasz obiekt na miejsce zbiórki i startu rajdu „Bieszczadzkie zakręty i rydze”.

Mogliśmy podziwiać szesnaście załóg dopieszczonych i wymuskanych roadsterów. Model ten miał swoją premierę w roku 1989 w Japonii i właściwie do dziś jest jednym z najlepiej sprzedających się i najbardziej lubianych kabrioletów. Widok parkujących maszyn wzbudzał nasz prawdziwy zachwyt a i przygodni obserwatorzy i Goście Hotelu*** nie mogli się napatrzeć.

A Rajdowcy? Po przywitaniu się i zjedzeniu smacznego śniadania ruszyli w drogę! Mieli do pokonania 320 km do miejscowości Krzywe, gdzieś między Cisną a Wetliną:) Tam nazajutrz czekały nie lada atrakcje: polowanie na tytułowe rydze i rajd na orientację (dla tych, dla których Dzień Bez Zakrętów Nie Ma Sensu). I tak miłośnicy Pięknych Widoków, Top Downów w Deszczu, Wieczornych Integracji i Uturbionego Kangurka spełniali swoje marzenia… A wspomnienie widoku pędzącej podczas powrotu kolumny mx5-tek non stop lewym pasem autostrady A2 – ponoć bezcenne…
Zobacz zdjęcia

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl