preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Archiwum Targów Ślubnych

Targi Ślubne

XIX TARGI ŚLUBNE w Mszanie Dolnej!

19.11.2023 r.
Folwark Stara Winiarnia miał zaszczyt po raz kolejny gościć w swoich zabytkowych murach Młode Pary, Ich rodziny i znajomych oraz Wystawców, którzy pragnęli zaprezentować swoją ślubno-weselną ofertę. 

Tak więc w naszych zamkowych wnętrzach przyczyniliśmy się do spotkania usługodawców i usługobiorców :)

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

XVIII TARGI ŚLUBNE w Starej Winiarni!

20.11.2022 r.
Jesteśmy wdzięczni Wszystkim Parom Młodym, ich Rodzicom i znajomym, którzy nas odwiedzili przy okazji kolejnej edycji targowej imprezy!
Dziękujemy Wystawcom - za profesjonalizm i trud włożony w przygotowanie prezentacji swojej wyjątkowej oferty.

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne 2021 Targi Ślubne

XVII TARGI ŚLUBNE w Starej Winiarni!

21.11.2021 r.
Zabytkowe mury Folwarku Stara Winiarnia już po raz siedemnasty gościły wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w branży ślubnej i weselnej.
Dziękujemy zarówno licznie przybyłym przyszłym Młodym Parom, Ich rodzinom i znajomym, jak i Wystawcom - za profesjonalizm i trud włożony w przygotowanie prezentacji swojej wyjątkowej oferty.

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

XVI TARGI ŚLUBNE w Mszanie Dolnej!

17.11.2019 r.
Relacja z kolejnej, szesnastej już edycji Targów Ślubnych w Folwarku Stara Winiarnia. W listopadowe popołudnie mieliśmy zaszczyt gościć liczne grono narzeczonych, ich rodzin i znajomych, którzy zainteresowani byli wszystkim tym, co związane jest z organizacją ślubu i wesela.
Dziękujemy wszystkim Wystawcom za liczny udział - mamy nadzieję że Targi przyczyniły się do wzajemnego poznania tych, którzy oferują usługi z branży oraz ich potencjalnych klientów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

XV Jubileuszowe TARGI ŚLUBNE!

18.11.2018 r.
Jak przystało na Jubileusz - zaczęło się hucznie - od wystrzału z armaty (Gwardia Kasztelańska)! A potem dopiero SIĘ DZIAŁO!

Jubileuszowe Targi potwierdziły prawidłowość (która nas niezmiernie cieszy),  że z roku na rok rośnie zarówno ilość zwiedzających jak i wystawców.

Zapraszamy na relację z Imprezy!

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne Targi Ślubne

TARGI ŚLUBNE - Otwarty Dzień Ślubny 2017

05.11.2017 r.
Z myślą o parach narzeczeńskich i ich bliskich zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie elementy, które składają się na organizację niezapomnianego ślubu.

Kilkudziesięciu wystawców z branży weselnej, którzy przygotowali atrakcyjne oferty promocyjne i rabaty na swoje produkty i usługi.
Polecamy relację z Imprezy!

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

TARGI ŚLUBNE - Otwarty Dzień Ślubny 2016

20.11.2016 r.
Po raz kolejny zabytkowe mury XVI-wiecznego Kasztelu miały okazję gościć wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką związaną z przygotowaniem i organizacją przyjęcia weselnego.

Imprezie przyświecało hasło:
"Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

Targi Ślubne 2015

15.11.2015 r.
Za nami kolejny Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej - i kolejny sukces!
Jeszcze liczniejsze grono wystawców, jeszcze większy oddźwięk wśród odwiedzających: narzeczonych. ich rodzin i znajomych. Z roku na rok, z edycji na edycję, Targi Ślubne dorośleją, krzepną, budzą coraz większe zainteresowanie

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

TARGI ŚLUBNE - Otwarty Dzień Ślubny 2014

23.11.2014 r.
Wierzymy, sądząc po ilości osób, które nas odwiedziły i po bezpośrednich rozmowach z naszymi Gośćmi, że przyczyniliśmy się do wzajemnego lepszego zapoznania się Wystawców i przyszłych Młodych Par - odbiorców usług.

Była możliwość zorientowania się w aktualnych trendach w modzie - i nie tylko, a dzięki specjalnie przygotowanym na tę okazję konkursom można było uzyskać bardzo korzystne zniżki i rabaty.

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

TARGI ŚLUBNE 2013 - edycja jesienna

10.11.2013 r.
...sprosilim Młode Pary, single, dżingle, sobiepany, którym kiedyś się wydarzy kogoś ciągnąć do ołtarzy, miejsca szukać na wesele...

Szukać sukien i fryzyerów, grajków, karoc, sommelierów, cukierników, managerów, fontann, perfum, skrzyń błyskotek oraz przednich wodzirejów...


ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

TARGI ŚLUBNE 2013 - edycja wiosenna

03.03.2013 r.
Kolejna Edycja Targów Ślubnych dla wszystkich par planujących ślub i wesele była okazją do zapoznania się z aktualną ofertą firm z branży.
Bezpośredni kontakt z wystawcami, którzy w sposób fachowy i wyczerpujący przedstawiali swoje usługi i produkty, umożliwiał ich potencjalnym klientom zebranie cennych informacji, rad i wskazówek co do przebiegu, kształtu i oprawy uroczystości weselnych..

ZOBACZ WIĘCEJ

Targi Ślubne

Targi Ślubne - Otwarty Dzień Ślubny

18.11.2012 r.
W piękną listopadową niedzielę odbyły się kolejne Targi Ślubne w zabytkowym Folwarku.

Zgromadziły, podobnie jak poprzednie edycje, spore grono osób planujących wesele jak i wielu wystawców - firm próbujących skusić swoją ofertą Młode Pary.

ZOBACZ WIĘCEJ

Degustacja win

TARGI ŚLUBNE 2012 - edycja wiosenna

01.04.2012 r.
Otwarty Dzień Ślubny za nami!
Pary planujące ślub i wesele miały okazję zapoznać się z urokiem obiektu, spróbować potraw z menu weselnego, tortów i ciast, porozmawiać z profesjonalnym Konsultantem Ślubnym oraz zarezerwować termin realizacji swej wymarzonej Uroczystości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Newsletter

Powiadamiaj mnie o nowych pakietach i nowościach.

© 2024 Folwark Stara Winiarnia - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl